13 Ekim 2009, Salı 06:32:34

"Yakın zamanda seferler artacak"

Elazığ’daki temaslarının ardından Ankara’ya dönen AK Parti Milletvekili Tahir Öztürk, kısa bir süre içerisinde tamamlanan geçici terminal binasının ardından uçak sefer sayılarını artırmayı planladıklarını söyledi.
  • Malatya ve Diyarbakira giden %40 Elaziğ yolcusu bu eziyetten kutulur.Sefer artişini ve İzmir -Elaziğ hattinida THY yetkilileri dikkate alacaktır kanısındayım. Şimdiden emeği geçenlere teşekkürler.
  • 100 km diyerek malatya yı kastediyorsun ama unutmaki malatyada günde 11 sefer uçuş varken sende halen günde 3 uçuş ayrıca malatya sizinle değil batılı şehirleri kendine rakip kabul ediyor bunu da unutma biz sadece elazığın değil ülkemizin herşeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyoruz..
  • milletvekilleri uğraşise birezimde güney sahillerine sefer godursunlar. mesele izmir elaziz---yada entalya - elaziz,,,,, kiev elaziz,,,,boskil- tbmm,,, palu angara,,,,, gakkoların bunlarada ihtiyacı vardır.
  • Güzel memleketim herşeyin en iyisine layık. Bu seferler az bile. Elazığ'a bu seferlerin 2 katı konsa bile uçaklar dolu olur. Ama çekemyenler varya. Fazla değil 100 km mesafedeler. Anlayanlar anladı!!!

Yeni terminal binasının projesinin kasım ayı sonunda hazır olacağını ifade eden Milletvekili, 18 bin metre kare alanı kapsayacak binanın 2010 yılı yatırım programına dahil edilmesi için girişimlerde bulunduklarını söyledi.

Öztürk, Ankara ve İstanbul’a düzenlenen uçak seferlerini artırmak için girişimlerde bulundukları, uçak sıkıntısı nedeniyle bunun gerçekleştirilemediğini söyledi.

"Yakın zamanda seferler artacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
Malatya ve Diyarbakira giden %40 Elaziğ yolcusu bu eziyetten kutulur.Sefer artişini ve İzmir -Elaziğ hattinida THY yetkilileri dikkate alacaktır kanısındayım. Şimdiden emeği geçenlere teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
100 km diyerek malatya yı kastediyorsun ama unutmaki malatyada günde 11 sefer uçuş varken sende halen günde 3 uçuş ayrıca malatya sizinle değil batılı şehirleri kendine rakip kabul ediyor bunu da unutma biz sadece elazığın değil ülkemizin herşeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
milletvekilleri uğraşise birezimde güney sahillerine sefer godursunlar. mesele izmir elaziz---yada entalya - elaziz,,,,, kiev elaziz,,,,boskil- tbmm,,, palu angara,,,,, gakkoların bunlarada ihtiyacı vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Güzel memleketim herşeyin en iyisine layık. Bu seferler az bile. Elazığ'a bu seferlerin 2 katı konsa bile uçaklar dolu olur. Ama çekemyenler varya. Fazla değil 100 km mesafedeler. Anlayanlar anladı!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000