12 Nisan 2013, Cuma 12:19:58

YAHUDİ YOLCU UÇAKTA KENDİNİ PAKETLEDİ

Uçakla seyahat eden bir Yahudi, mezarlık üzerinden uçmanın günah olduğunu öne sürerek uçakta kendini poşet içine sardı.
  • Ortadoks yahudilerle aynı uçakta olmak tam bir işkence..Bir gün Kasablankadan dönüyorum,10 tane yahudi A320'i acil çıkışın önünde ayin yapıyorlar.35 bin feette 10 kişi sallanarak dua ediyorlar..Uçağı sinagoga çevirdiler. Tam bir rezillik,yemek beğenmiyorlar,kaşer olacakmışta ,bir tane yahudi servisten önce ayin yapıp tüm yemekleri kaşer yapıyor sonra herkes ordan yiyor.Tam bir komedi.Bu dünyada yahudi olmak tam bir işkence olsa gerek..
  • HER SEY TAAMAM AMA KADIN POSETIN ICINE NASIL GIRDIN NASIL O POSTEI OGLE TEPESINDEN DUGUMLEDIN GORUNTUYE BAKILIRSA BAYAN TAMAMEN POSETIN ICINDE NASIL ATILIR OGLE BIR DUGUM TAM TEPEDEN
  • hayır poşete girdinde mezarın üzerinden geçmemiş mi oldun ? hadi onu geç. bastığın her toprakta her adımda illaki bir mezar vardır tüm insanoğlunun yaşamını düşünürsen her yer mezardır ee ne oldu şimdi ?
  • mahkemede surum surum surunduren kardesim, sen neden bu kadar hassas olduguna saskinlikla bakiyorum (okuyorum). Benim 9 kardesimi sifir mesafeden silahsiz olmalarina ragmen, oldurenleride mahkemeye verdinmi (dusundunmu)? Ve bunlarin yem olarak kullanildiklarinida orada izah ettinmi? Adam en musait olani yapmis iste, utancini halki adina paket icinde tutarak mezarlik ustunden gecmis, ne guzel iste umariz digerleride takip eder onderligini.....

Rahip soyundan geldiğini söyleyen bir Yahudi, uçakta kendini poşete sarınca günün konusu oldu.

Mezarlık üzerinden uçmanın günah olduğu gerekçesiyle kendisini naylon poşete sardıran yolcu ortaya ilginç görüntüler çıkmasına neden oldu.

Yolcuların şaşkın bakışları arasında seyahatine devam eden yolcunun fotoğrafı Reddit’te paylaşıldı ve özellikle İngiltere’de en çok tartışılan konu haline geldi.

YAHUDİ YOLCU UÇAKTA KENDİNİ PAKETLEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

uçan sinagog ~ 5 yıl önce
Ortadoks yahudilerle aynı uçakta olmak tam bir işkence..Bir gün Kasablankadan dönüyorum,10 tane yahudi A320'i acil çıkışın önünde ayin yapıyorlar.35 bin feette 10 kişi sallanarak dua ediyorlar..Uçağı sinagoga çevirdiler. Tam bir rezillik,yemek beğenmiyorlar,kaşer olacakmışta ,bir tane yahudi servisten önce ayin yapıp tüm yemekleri kaşer yapıyor sonra herkes ordan yiyor.Tam bir komedi.Bu dünyada yahudi olmak tam bir işkence olsa gerek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAHTE ~ 5 yıl önce
HER SEY TAAMAM AMA KADIN POSETIN ICINE NASIL GIRDIN NASIL O POSTEI OGLE TEPESINDEN DUGUMLEDIN GORUNTUYE BAKILIRSA BAYAN TAMAMEN POSETIN ICINDE NASIL ATILIR OGLE BIR DUGUM TAM TEPEDEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Angel ~ 5 yıl önce
hayır poşete girdinde mezarın üzerinden geçmemiş mi oldun ? hadi onu geç. bastığın her toprakta her adımda illaki bir mezar vardır tüm insanoğlunun yaşamını düşünürsen her yer mezardır ee ne oldu şimdi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
editori (mahkeme...) ~ 5 yıl önce
mahkemede surum surum surunduren kardesim, sen neden bu kadar hassas olduguna saskinlikla bakiyorum (okuyorum). Benim 9 kardesimi sifir mesafeden silahsiz olmalarina ragmen, oldurenleride mahkemeye verdinmi (dusundunmu)? Ve bunlarin yem olarak kullanildiklarinida orada izah ettinmi? Adam en musait olani yapmis iste, utancini halki adina paket icinde tutarak mezarlik ustunden gecmis, ne guzel iste umariz digerleride takip eder onderligini.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000