10 Mayıs 2016, Salı 08:58:28

Vodafone ve Borajet'ten işbirliği

Vodafone Red, Borajet ile iş birliğini bu yaz sezonunda da devam ettiriyor
  • Maaşı günü gününe ödeyen eski yönetim gittiğinde davul zurna oynayanlar da vardı diye hatırlıyorum. O zaman diyorum ki; acaba bu iş yönetimle mi ilgili yoksa Türkiye'de bir bölgesel havayoluna ihtiyaç mı yok ? Ve buralarda bu kadar havacı alim (!) varken lütfen bir tanesi söylesin; Borajet'in düzelmesi için gereken nedir ?
  • Sonunda borcunu ödeyip getirmişsiniz TcYai uçağını yurt dışından.Artık sıra personel harcırahlarını ödemeye gelse hiç fena olmayacak.5 ay oldu !! Yönetim kulak tıkamaya devam etsin kazan kaldırmaya yakındır.
  • ddiasız vasat bi haber olsa da borajet haberi altına yorum bile atılmıyor artık . Çalışanlar alacaklarını sormaktan bezmiş vaziyette. çok sevdiği şirketlerinin haberlerine bile bakmıyor..Bütün yük sabihada operasyon uçuş ekibi ve tekniğin sırtında. Şimdi siz bu yorumu okuyun sonra dtm ve ahl hangardaki sigaranızı yakın boşverin uçaklar uçar. Çünkü sizin mailleriniz uçuruyor bu uçakları.
  • Borajetin rötar yapmadığı bir uçuş ?

Vodafone Red, Borajet ile iş birliğini bu yaz sezonunda da devam ettiriyor. Vodafone Red aboneleri, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar satın alacakları Borajet uçak biletlerine vergiler hariç yüzde 50 indirimle sahip olabilecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone Red'liler 1 Ekim 2016 tarihine kadar olan tüm yurt içi ve yurt dışı Borajet uçuşlarında avantaj sağlayacak. Promosyon biletlerin yanı sıra 19-20-21-22 Mayıs, 1-2-3-4 Temmuz, 8-9-10-11 Temmuz, 9-10-11-12 Eylül ve 16-17-18-19 Eylül tarihlerindeki biletler ise kampanyaya dahil olmayacak.

Vodafone Red'liler, Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden veya BORAJET yazıp 6666'ya göndererek kampanya şifresi alabiliyor.

Vodafone Red'liler, Budget'ta yüzde 50 indirimli araç kiralama imkanından, havaalanında ücretsiz lounge hizmetinden, havaalanı VIP transfer hizmetinden, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda ücretsiz hızlı geçiş hizmetinden, restoranlarda ve yazlık mekanlarda yüzde 50'ye varan indirim fırsatlarından da yararlanabiliyor. Ayrıca tüm Vodafone'lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşurken, "Her Şey Dahil Pasaport" hizmeti kapsamında 51 ülkede tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve İnternet'i Türkiye'deymiş gibi kullanabiliyorlar.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, "Vodafone Red markamızla abonelerimizin ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Sürekli yeni fırsatlarla zenginleştirdiğimiz Vodafone Red dünyasında abonelerimize seyahat ederken sunduğumuz avantajları bu yaz sezonunda da sürdürüyoruz. Vodafone Red'liler 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Borajet'ten her yöne uçuş biletlerini yüzde 50 indirimle satın alabilecek." ifadelerini kullandı.

Uysal, abonelerinin, seyahatlerinde diğer Vodafone Red avantajlarından özgürce faydalanabileceğini de belirtti.

Vodafone ve Borajet'ten işbirliği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Merak ediyorum ~ 2 yıl önce
Maaşı günü gününe ödeyen eski yönetim gittiğinde davul zurna oynayanlar da vardı diye hatırlıyorum. O zaman diyorum ki; acaba bu iş yönetimle mi ilgili yoksa Türkiye'de bir bölgesel havayoluna ihtiyaç mı yok ? Ve buralarda bu kadar havacı alim (!) varken lütfen bir tanesi söylesin; Borajet'in düzelmesi için gereken nedir ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAI ~ 2 yıl önce
Sonunda borcunu ödeyip getirmişsiniz TcYai uçağını yurt dışından.Artık sıra personel harcırahlarını ödemeye gelse hiç fena olmayacak.5 ay oldu !! Yönetim kulak tıkamaya devam etsin kazan kaldırmaya yakındır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazıkk ~ 2 yıl önce
ddiasız vasat bi haber olsa da borajet haberi altına yorum bile atılmıyor artık . Çalışanlar alacaklarını sormaktan bezmiş vaziyette. çok sevdiği şirketlerinin haberlerine bile bakmıyor..Bütün yük sabihada operasyon uçuş ekibi ve tekniğin sırtında. Şimdi siz bu yorumu okuyun sonra dtm ve ahl hangardaki sigaranızı yakın boşverin uçaklar uçar. Çünkü sizin mailleriniz uçuruyor bu uçakları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bora ~ 2 yıl önce
Borajetin rötar yapmadığı bir uçuş ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000