01 Ağustos 2016, Pazartesi 08:51:13

Viyana Havalimanı'nda skandal!

Avusturya'nın başkenti Viyana'da havalimanına gidenler "Türkiye tatili ile sadece Erdoğan'ı desteklersiniz" yazısıyla karşılaştı.
  • Avusturya cook irkci bir devlet. Turkleri turkiye yi Ve diger muslimanlari sevmezler. Hollandda aynen belcika almanya ve fransa. Ozelikle son zamanlar. Ne kadar kotu birsey.
  • ah koca sultan girseydin ya şu viyanadan içeri. diğer balkan ülkelerindeki hoşgörü bunlarda yoksa osmanlı tokadını yemediğindendir.
  • Avusturya gelişmiş ülke, Türkiye değil dimi ? Bizde hiç böyle aşağılık bir şey gördünüz mü ? Başka bir ülkenin iç işine karışmak ne demek ? Anlaşılan tek umutları bu darbe idi, başarısız olunca tutuştular. Ne siz, ne de haminiz Almanya , başaramadınız. Başaramayacaksınız.. Gerçi siz bağrınızdan Hitler'i çıkarmışsınız, sizden her şey beklenir.
  • Avusturya dedigin ulke Hitlerin tohumlarinin oldugu ulkedir.Gelmesinler kopekler sonra layikde degiller.onlara muhtac degiliz.masmavi denizlerimizi kokmus vucutlarila kirlemesinler.

Avusturya'nın başkenti Viyana'da havalimanına gidenler "Türkiye tatili ile sadece Erdoğan'ı desteklersiniz" yazısıyla karşılaştı.

Avrupa ülkelerinde demokrasiyi savunan darbe karşıtı Türklere yönelik baskılar artıyor.

Ülkede Türklerin evlerine ve balkonlarına Türk bayrağı asması yasağının ardından yeni bir gelişme yaşandı.

TÜRKİYE'YE GİTMEYİN YAZISI

Viyana Uluslararası Havalimanı'na gidenler, turizm sezonunda Türkiye'yi kötüleyen "Türkiye tatili Erdoğan’ı desteklemekten başka bir şey değil" yazısıyla karşılaştı.

KALDIRILDI

Dışişleri Bakanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Viyana Havalimanı’nda yer alan "Türkiye tatili Erdoğan’ı desteklemekten başka bir şey değil" yazısı yapılan uyarı üzerine kaldırıldı.

Viyana Havalimanı'nda skandal!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Gurbetci ~ 2 yıl önce
Avusturya cook irkci bir devlet. Turkleri turkiye yi Ve diger muslimanlari sevmezler. Hollandda aynen belcika almanya ve fransa. Ozelikle son zamanlar. Ne kadar kotu birsey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KANUNİ ~ 2 yıl önce
ah koca sultan girseydin ya şu viyanadan içeri. diğer balkan ülkelerindeki hoşgörü bunlarda yoksa osmanlı tokadını yemediğindendir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yunus ~ 2 yıl önce
Avusturya gelişmiş ülke, Türkiye değil dimi ? Bizde hiç böyle aşağılık bir şey gördünüz mü ? Başka bir ülkenin iç işine karışmak ne demek ? Anlaşılan tek umutları bu darbe idi, başarısız olunca tutuştular. Ne siz, ne de haminiz Almanya , başaramadınız. Başaramayacaksınız.. Gerçi siz bağrınızdan Hitler'i çıkarmışsınız, sizden her şey beklenir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hollanda ~ 2 yıl önce
Haklisin. Darbe basarisizligi avrupada Türk olmayanlara cok hayal kirikligina ugrati. Resmen canlari yaniyo. Sosyal medyada her gun yorumlar okuyoruz. Elestiren elestirene. Neler soylenmiyo. Turkiyedeki Insanlarin gunahini aliyorlar. Edep seref gurur onur insanlik kalmamis. Coup olsaydi sevinceklerdi. Simdi birsey yazmak istedim ama yazmicam.
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Avusturya dedigin ulke Hitlerin tohumlarinin oldugu ulkedir.Gelmesinler kopekler sonra layikde degiller.onlara muhtac degiliz.masmavi denizlerimizi kokmus vucutlarila kirlemesinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deodorant ~ 2 yıl önce
Kimin vucudunun koktugu tartisilabilir....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000