08 Aralık 2011, Perşembe 07:00:44

VICTORIA'S SECRET'E BEN GURION VETOSU...

İsrail’deki Ben Gurion Havaalanı yetkililerinin, Victoria’s Secret ürünlerinin duty-free’de satılmak üzere ithaline karşı çıktıkları belirtildi...
Dünyaca ünlü kadın iç giyim markası Victoria’s Secret’in İsrail’e ithali girişimleri devam ediyor. James Richardson şirketi uluslararası bir marka olan Victori’s Secret’in İsrail havaalanındaki duty-free’de satılması yönünde temaslarını sürdürüyor. Victoria’s Secret ile James Richardson arasındaki görüşmeler ancak ürünlerin nerede satılacağının belirlenmesinin ardından tamamlanacak. Çünkü ünlü iç giyim markasının ürünleri James Richardson’un duty-free’deki mağazasında satılabileceği gibi,  James Richardson’un İran kökenli bir grupla birlikte Ben Gurion Havaalanı yakınında açacağı Factory 54’de de satışa çıkarılma olasılığı var.
 
İsrail Havaalanı İdaresi’nin ürünün İsrail’e girmesini engelleyebileceği söyleniyor. Çünkü duty-free’de bu yıl iç çamaşırı satışı konusundaki ihaleyi kazanmış Jack Cobe tarafından yönetilen bir marka mevcut. Eğer James Richardson,  Victoria’s Secret’in franchise’nı alırsa, İsrail Havaalanı İdaresi free-shop’ta diğer bir iç çamaşırı dükkânının açılmasına karşı çıkabilir.
 
İsrail’deki hazır giyim şirketleri yıllardır Victoria’s Secret’in franchise’nı almak üzere girişimlerde bulunuyorlar. (Salom)
VICTORIA'S SECRET'E BEN GURION VETOSU...

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000