13 Mart 2012, Salı 10:08:39

VAN'DA UÇAK SEFERLERİ İPTAL

Van’da, sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle 24 köy yolu ulaşıma kapanırken, uçak seferleri de iptal oldu.
  • vandan 11.30 ucagında yer ayırtırmıstık ıptal mı oldu hıc bı bılgı yok ılgılenıp cvp verırsenız memnun olucazz
  • Bir yolcu uçağını ele alacak olursak Bu Airbus 320 yada Boeing 737-700 yada 737-800 tarifeli seferleri icra etmektedir. İniş esnasında havada tipi meydana gelmişse sert esen rüzgarla bu uçak nasıl denge saglayacak? Thy Pilotları Takdire layıktır ifade ederim.Engin bilgilere sahip ve çok güzel uçuş gerçekleştiren deneyimli ekibe sahiptir. 180 kişi olduğnu düşünürtsek, bu uçakda ki insanları nasıl riske atabilir pilot? Kulenin talimatı üzerine bu havada uçaklar farklı limanlara yönlendiriliyor. Sağlık açısındanda en mantıklısı budur. Saygılarımla.
  • foslayan arkadaş, deliklerini kapat da foslama :)
  • MUŞTA NE KAR NE FIRTINA NE SİS UÇAKLAR DUN IPTAL EDILDI DHM NIN TEMBELLIGI SADECE AİRES ARIZALI 3 AYDIR YAPILMIYOR VE ILGILENEN YOK NE RAHATLAR YA MILLETIN ISI GUCU VAR KIMIN UMRUNDA SALLABASI AL MAAASI ESIM MUSTA BEN ANKARADA GOREVLIYIM BURAYA UCS IPTALLERINDE YAZIYORUM HERHANGI BIR YETKILIYE ULAŞMIYOR SANIRIM SAHIBI OLMAYAN BIR IL
Kentte 3 gündür devam eden açık ve güneşli havanın ardından sabah saatlerinde yeniden kar yağışı başladı.

Yoğun kar yağışı hayatı da olumsuz etkiledi. 24 köy yolu ulaşıma kapanırken, sabah yapılması gereken SunExpress’in İzmir, THY’nin Ankara ve İstanbul uçak seferleri de yoğun kar yağışı nedeniyle iptal edildi.
VAN'DA UÇAK SEFERLERİ İPTAL

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
vandan 11.30 ucagında yer ayırtırmıstık ıptal mı oldu hıc bı bılgı yok ılgılenıp cvp verırsenız memnun olucazz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bir yolcu uçağını ele alacak olursak Bu Airbus 320 yada Boeing 737-700 yada 737-800 tarifeli seferleri icra etmektedir. İniş esnasında havada tipi meydana gelmişse sert esen rüzgarla bu uçak nasıl denge saglayacak? Thy Pilotları Takdire layıktır ifade ederim.Engin bilgilere sahip ve çok güzel uçuş gerçekleştiren deneyimli ekibe sahiptir. 180 kişi olduğnu düşünürtsek, bu uçakda ki insanları nasıl riske atabilir pilot? Kulenin talimatı üzerine bu havada uçaklar farklı limanlara yönlendiriliyor. Sağlık açısındanda en mantıklısı budur. Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
foslayan arkadaş, deliklerini kapat da foslama :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
MUŞTA NE KAR NE FIRTINA NE SİS UÇAKLAR DUN IPTAL EDILDI DHM NIN TEMBELLIGI SADECE AİRES ARIZALI 3 AYDIR YAPILMIYOR VE ILGILENEN YOK NE RAHATLAR YA MILLETIN ISI GUCU VAR KIMIN UMRUNDA SALLABASI AL MAAASI ESIM MUSTA BEN ANKARADA GOREVLIYIM BURAYA UCS IPTALLERINDE YAZIYORUM HERHANGI BIR YETKILIYE ULAŞMIYOR SANIRIM SAHIBI OLMAYAN BIR IL

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000