02 Mart 2012, Cuma 17:30:12

VAN'A SEFERLER YAPILAMIYOR...

Elverişsiz hava koşulları uçak seferlerinin aksamasına sebep oldu...
  • Yok efendim SİS miş,KAR mış,ne olmuş yani,siz inmeyi deneyin,ölen ölür kalan sağlar bizimdir.RUSYA da 2 ayda bir ANTONOV düşüyor,bizde onlar gibi çalışlalım,ne olmuş ki.
  • oncelikle rus ucaklarinin dikmelerindeki lastik ( belki anlamazsin TEKER denince bilirsin) sayisina bak sonra boeing 737/a 319/320/321 gibi ucaklarinin lastik sayisina bak bunlarin neden farkli oldugunu kitaplardan arastir daha sonra turk pilotlarin neden ruslar gibi inis yapmadigi konuda sana yonlendirici bilgiler vereyim ,ama unutma okumadan ogrenmeden olmaz ben burdan sana istedigim kadar anlatmaya calisayim ha bos bir bidona anlatmaya calisayim ha sana fark etmiyecek
  • AKLIMA BİR OLAY GELDİ.TRABZON İÇİN KALKACAKTIK AMA SİSTEN DOLAYI KALKAMIYORUZ.YOLCULARDA HUZURSUZLUK BAŞLADI VE STANDART OLARAK SÖZCÜLÜK YAPAN VE UKELA DAVRANIŞLARIYLA BİR YOLCU; YALAN SÖYLÜYOR BUNLAR,ŞİMDİ TLF LA ARADIM.SİS MİS YOK DEDİ.HERKES DAHA BETER HOMURDANMAYA BAŞLADI.BENDE YOLCULAR ARASINA GİREREK O YOLCUYU BULDUM VE ARADIĞI ŞAHSIN HAVAALANININ NERESİNDE OLDUĞUNU SORDUM.BANA KONUŞTUĞU KİŞİNİN MAÇKA DA OLDUĞUNU SÖYLEDİ.BİZ MAÇKA YA DEĞİL TRABZONA İNECEĞİZ DEDİM.BANA ;MAÇKA TRABZONDA DEĞİL Mİ DİYE UKELALIK YAPMAYA DEVAM ETTİ.İNANILMAZ BİR OLAYDI.YANİ BİZİM HALKIMIZ BUNU KASTEN Mİ YAPIYOR YOKSA CAHİLLİKTENMİDİR ONA SİZ KARAR VERİN.KÖTÜ HAVA ŞARTLARINDA YOLCULARINI,EKİBİNİ,UÇAĞINI RİSKE ATMAYAN HERKESİ KUTLUYORUM.KOLAY GELSİN HERKESE..
  • Van'da Dağlık ILS(Instrument Landing System)Aletli iniş sistemi yok.Olsada pistin CATIII yani en kötü havaşartlarında bile iniş yapılabiliceği sistem de yok.E görüş mesafesi 50 metre. Daha ne bekliyorsunuz havayolundan uçaklarından ve pilotlarından ?
Türk Hava Yolları'na ait TK 7084 ve TK 2746 sayılı İstanbul-Van ve Ankara-Van seferlerini yapan uçaklar, Van Ferit Melen Havaalanı'nın inişe uygun olmaması nedeniyle Muş Havalimanı'na indi. Yolcuların kara yolu ile Van aktarılacağı bildirildi.

Hava koşullarının düzelmesinin ardından uçuşların normale döneceği ifade edildi. (Haber 3)
VAN'A SEFERLER YAPILAMIYOR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 6 yıl önce
Yok efendim SİS miş,KAR mış,ne olmuş yani,siz inmeyi deneyin,ölen ölür kalan sağlar bizimdir.RUSYA da 2 ayda bir ANTONOV düşüyor,bizde onlar gibi çalışlalım,ne olmuş ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
oncelikle rus ucaklarinin dikmelerindeki lastik ( belki anlamazsin TEKER denince bilirsin) sayisina bak sonra boeing 737/a 319/320/321 gibi ucaklarinin lastik sayisina bak bunlarin neden farkli oldugunu kitaplardan arastir daha sonra turk pilotlarin neden ruslar gibi inis yapmadigi konuda sana yonlendirici bilgiler vereyim ,ama unutma okumadan ogrenmeden olmaz ben burdan sana istedigim kadar anlatmaya calisayim ha bos bir bidona anlatmaya calisayim ha sana fark etmiyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
AKLIMA BİR OLAY GELDİ.TRABZON İÇİN KALKACAKTIK AMA SİSTEN DOLAYI KALKAMIYORUZ.YOLCULARDA HUZURSUZLUK BAŞLADI VE STANDART OLARAK SÖZCÜLÜK YAPAN VE UKELA DAVRANIŞLARIYLA BİR YOLCU; YALAN SÖYLÜYOR BUNLAR,ŞİMDİ TLF LA ARADIM.SİS MİS YOK DEDİ.HERKES DAHA BETER HOMURDANMAYA BAŞLADI.BENDE YOLCULAR ARASINA GİREREK O YOLCUYU BULDUM VE ARADIĞI ŞAHSIN HAVAALANININ NERESİNDE OLDUĞUNU SORDUM.BANA KONUŞTUĞU KİŞİNİN MAÇKA DA OLDUĞUNU SÖYLEDİ.BİZ MAÇKA YA DEĞİL TRABZONA İNECEĞİZ DEDİM.BANA ;MAÇKA TRABZONDA DEĞİL Mİ DİYE UKELALIK YAPMAYA DEVAM ETTİ.İNANILMAZ BİR OLAYDI.YANİ BİZİM HALKIMIZ BUNU KASTEN Mİ YAPIYOR YOKSA CAHİLLİKTENMİDİR ONA SİZ KARAR VERİN.KÖTÜ HAVA ŞARTLARINDA YOLCULARINI,EKİBİNİ,UÇAĞINI RİSKE ATMAYAN HERKESİ KUTLUYORUM.KOLAY GELSİN HERKESE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Van'da Dağlık ILS(Instrument Landing System)Aletli iniş sistemi yok.Olsada pistin CATIII yani en kötü havaşartlarında bile iniş yapılabiliceği sistem de yok.E görüş mesafesi 50 metre. Daha ne bekliyorsunuz havayolundan uçaklarından ve pilotlarından ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000