05 Ağustos 2016, Cuma 23:10:12

Üçüncü Havalimanının başına flaş isim getirildi...

İstanbu'da yapımı sürmekte olan üçüncü havalimanının başına sürpriz bir atama geldi. Bir TGS'nin (Turkish Ground Service) kuruluşunda bulunan ve bir dönem genel müdürlüğünü yapan Hüseyin Keskin İGA'nın İcra Kurulu Başkanlığı'na atandı.
  • Çok isabetli bir karar olmuş.. İcranın başına adam gibi adam atamışlar...
  • Yeni atandığın görevinde başarılar dilerim. Allah mahçup etmesin inşAllah...
  • Hüseyin Keskin ;şimdiye kadar başında bulunduğu tüm projeleri hakkıyla yöneten gerçek bir Profosyonel'dir. Türkiye'nin taç projesinin başına da ancak böylesi başarılı ve milli bir isim getirilebilirdi. Kendisi, Şirketi ve Ülkemiz için hayırlı olsun.Allah utandırmasın.
  • Hüseyin bey kıvrak zekasıyla İGA'yı marka proje haline getirecek bir kapasiteye sahip. Torpil diyenler, TAV'ın başına geçmesine ne diyecekler acaba? TAV gibi özel bir şirkette de mi torpil var? Ben kendisini geleceğin Ulaştırma Bakanı olarak görüyorum. Takip edin ver görün.
Sürpriz atama bugün gerçekleşti. TGS'nin kuruluşundan, logosuna kadar her noktasında emeği bulunan Hüseyin Keskin, 3. Havalimanı'nın İcra Kurulu Başkanlığı'na getirildi.
 
TGS'den ayrıldıktan sonra TAV bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Hüseyin Keskin, sırasıyla TAV Yönetim Kurulu Danışmanlığı, Medine Havalimanı İnşaatında yönetim kurulu adına işletme bölümünün koordinasyonu, kısa bir dönem de İDO genel müdürlüğü yaptı.
 
Son olarak TAV Park Genel Müdürlüğü'nü yapan Hüseyin Keskin'in başarılı bir yönetici olduğu gibi satranç oyuncusu gibi önemli hamlelerin tasarlayıcısı olarak biliniyor.
 
Bugün itibari ile İGA İşletme A.Ş'nin İcra Kurulu Başkanlığı'na getirilen Hüseyin Keskin'in, görevine başladığı öğrenildi.
 
©AirportHaber.com
 
Üçüncü Havalimanının başına flaş isim getirildi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Tam isabet ~ 2 yıl önce
Çok isabetli bir karar olmuş.. İcranın başına adam gibi adam atamışlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avcı ~ 2 yıl önce
Yeni atandığın görevinde başarılar dilerim. Allah mahçup etmesin inşAllah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hüseyin YILDIZ ~ 2 yıl önce
Hüseyin Keskin ;şimdiye kadar başında bulunduğu tüm projeleri hakkıyla yöneten gerçek bir Profosyonel'dir. Türkiye'nin taç projesinin başına da ancak böylesi başarılı ve milli bir isim getirilebilirdi. Kendisi, Şirketi ve Ülkemiz için hayırlı olsun.Allah utandırmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bahtsız Bedevi ~ 2 yıl önce
Hüseyin bey kıvrak zekasıyla İGA'yı marka proje haline getirecek bir kapasiteye sahip. Torpil diyenler, TAV'ın başına geçmesine ne diyecekler acaba? TAV gibi özel bir şirkette de mi torpil var? Ben kendisini geleceğin Ulaştırma Bakanı olarak görüyorum. Takip edin ver görün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAV - Torpil ~ 2 yıl önce
TAV da torpilsiz hicbirsey olmaz. "Yaprak kimildamaz desek yeridir"

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000