16 Ocak 2012, Pazartesi 09:05:45

UÇAKTA YANGIN PANİĞİ

Japon Havayolu şirketi JAL'a ait B777-200 tipi yolcu uçağında yangın paniği...
  • Demekki kabın ekıbı sadece cay dagıtmıyormus havada yasanacak en tehlıkelı olan olan yangına mudahele edebılıyormus sonucu facıa olacak kadar önemlı bır durum garson dıyenler okusun
  • 2.eylül.1998 de düsen HB-IWF tescilli swissair MD 11 idi
  • Yanılmıyorsam finnair'e ait bir MD-11, bahsi geçen in-flight entertainment sistemindeki bir kısa devre nedeniyle dusmustu.
  • nerdesiniz degerli bilmis huriler hadi elestirin bakalim bu konuda acaba jal yonetimi de kadrolasma yapiyor acaba mahmut ile abbassi ise mi aldilar acaba yoksa viski iceni mi ise alsalardi goruldugu gibi..
Japon Havayolu şirketi JAL'a ait B777-200 tipi yolcu uçağında ilginç bir olay yaşandı.

Narita-Sydney seferi için havalanan yolcu uçağı kalkıştan kısa bir süre sonra Narita Havalimanı'na geri döndü.

260 yolcu bulunan uçağın, "Business" bölümündeki koltukların birinde yangın çıktığı, kısa süreli paniğe neden olan yangının söndürüldüğü belirtildi.

Yangının koltukta bulunan elektrik sistemindeki arıza nedeniyle çıktığı ve kabin ekibi tarafından söndürüldüğü belirtilirken, olayda kimsenin yaralanmadığı ifade edildi.
UÇAKTA YANGIN PANİĞİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Demekki kabın ekıbı sadece cay dagıtmıyormus havada yasanacak en tehlıkelı olan olan yangına mudahele edebılıyormus sonucu facıa olacak kadar önemlı bır durum garson dıyenler okusun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
2.eylül.1998 de düsen HB-IWF tescilli swissair MD 11 idi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yanılmıyorsam finnair'e ait bir MD-11, bahsi geçen in-flight entertainment sistemindeki bir kısa devre nedeniyle dusmustu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
nerdesiniz degerli bilmis huriler hadi elestirin bakalim bu konuda acaba jal yonetimi de kadrolasma yapiyor acaba mahmut ile abbassi ise mi aldilar acaba yoksa viski iceni mi ise alsalardi goruldugu gibi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000