29 Ekim 2011, Cumartesi 08:45:19

"UÇAKTA SEVİŞELİM Mİ" DEMİŞTİ

İngiltere'de uçakta erkek kabin memuruna cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla yargılanan kadın yönetici için 10 yıl hapis istendi.
  • Ülkemi niye bu kadar sevdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Hayır genç de bir bayancağızmış. Bence türkiye sınırları içinde bu olayı yapsaydı eminim bu ülkeye aşık olurdu...:):):)
  • sizin astronotlar;emniyetli uçuş için bu meslekteler; kokpitteler,sen merak etme eğlenen uçuştan sonra gayet güzel eğleniyor.
  • erkek kabin memurunun akli dengesi bozuk olabiilir.
  • BU KADIN UÇAKTA BULA BULA GAY BİR KABİN MEMURU BULMUŞ OLABİLİR Mİ ACABA :)
Virgin Atlantic'e ait bir uçakta erkek kabin memuruna elle sarkıntılık eden ve cinsel ilişki talebinde bulunan Katherine Goldberg (25) kadın yönetici hapis cezasıyla karşı karşıya...

Londra'da görülecek davada Goldberg, cinsel saldırı ve uçakta içki içmek suçlamalarıyla yargılanacak. Londra'dan Johennnersburg'a uçan uçakta gerçekeleşen olay sonrası Goldberg kefalet karşılığı serbest bırakılmıştı.

Savcı Kevin Christie "Goldberg uçak seyir halindeyken nitelikli cinsel saldırıda bulundu. Erkek kabin memurunun kasıklarını ve testislerini elledi" şekline suçlama getiriyor. Golderg'in avukatı ise suçlamaları reddediyor. Saldırgan hem uçakta içki içip sarhoş olmak hem de kabin görevlisine sarkıntılık etmekten yargılanacak.
"UÇAKTA SEVİŞELİM Mİ" DEMİŞTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ülkemi niye bu kadar sevdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Hayır genç de bir bayancağızmış. Bence türkiye sınırları içinde bu olayı yapsaydı eminim bu ülkeye aşık olurdu...:):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sizin astronotlar;emniyetli uçuş için bu meslekteler; kokpitteler,sen merak etme eğlenen uçuştan sonra gayet güzel eğleniyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
erkek kabin memurunun akli dengesi bozuk olabiilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
BU KADIN UÇAKTA BULA BULA GAY BİR KABİN MEMURU BULMUŞ OLABİLİR Mİ ACABA :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000