29 Kasım 2011, Salı 12:45:26

UÇAKTA IPHONE PATLADI

Regional Express'in ZL319 sefer sayılı uçuşunda bir yolcunun iPhone 4'ünden siyah ve son derece yoğun bir duman çıkmaya başladı.
  • Ooo yee :) yorum yazıcaktımda aşağıdaki işlemi görünce vazgectim soruya odaklandım şimdi sessizlik lütfen :) 7+14=?
  • cin malina guvenemeyeceksek artik kime guvenebiliriz. cin bize yardim etsin.
  • 1 bardak suya diyen arkadas yaniliyor lithiuam battery fire durumunda tepkimenin sona erdirilebilmesi icin 1 bardak sudan fazlasi gerekir....buzun icine koymak cozum degildir cunku buz pilin icine islemez....
  • ooooo yeeee
Bir dönem gündeme gelen ve cep telefonu kullanıcılarının korkulu rüyası halina gelen kendiliğinden yanan ve patlayan telefon vakalarına bir yenisi daha eklendi.

Üstelik bu sefer yanan telefon Apple'ın popüler akıllı telefonu iPhone 4. Avustralya'da bir uçuş esnasında yaşanan olay, yolcuların da korkulu dakikalar geçirmesine sebep oldu.

Regional Express'in ZL319 sefer sayılı uçuşunda bir yolcunun iPhone 4'ünden siyah ve son derece yoğun bir duman çıkmaya başladı. Görgü tanıklarının bildirdiğine göre ısıdan kırmızı bir şekilde parlamaya başlayan telefon, uçuş ekibi tarafından yangın söndürücülerle müdahale edilerek söndürüldü.

Avustralya Ulaşım Güvenliği Bürosu tarafından inceleme için el konulan iPhone 4'teki yaşanan bu olaya neyin sebep olduğu ise bilinmiyor. Kimsenin yaralanmadığı olayın uçak yere konduktan sonra yaşanmış olması ise belki de büyük bir faciayı önledi. 


UÇAKTA IPHONE PATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
Ooo yee :) yorum yazıcaktımda aşağıdaki işlemi görünce vazgectim soruya odaklandım şimdi sessizlik lütfen :) 7+14=?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
cin malina guvenemeyeceksek artik kime guvenebiliriz. cin bize yardim etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
1 bardak suya diyen arkadas yaniliyor lithiuam battery fire durumunda tepkimenin sona erdirilebilmesi icin 1 bardak sudan fazlasi gerekir....buzun icine koymak cozum degildir cunku buz pilin icine islemez....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ooooo yeeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000