10 Kasım 2017, Cuma 14:55:23

Uçakta Ata'ya saygı duruşu

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Ankara-İstanbul seferini yapan bir uçakta saat 9'u 5 geçe yolcular saygı duruşunda bulundu. Uçakta duygusal anlar yaşandı.
  • Hayret cok şaşırtıçı Önçeki yıllar Atatürkün ne bsyramını ne seyranını kutlatıyordular şimdi utanmadan uçaklarda bile anonslar yapılıyor ! Açaba bu dedikleri Reis 2019 sonra bu kutlama firsatını insanlara bırakıçak mı? Karşı olanlar hepizi Atatürkçü oldu bu nazıl oluyor?
  • Ucakta dursaymis havada....
  • Utanmadan hala oturanlarda var. Rahatsiz da olmamislar anlasilan.
  • TV’de Kuzey Kore ve Eski Lideri için gördüklerimden sonra buna Yorum yapmak Abeste iştiğal . Birileri Çıkıp Resmen OTOYOLU TRAFİĞE KAPATIYOR,Saygı Duruşu Bahanesi ile ! Bazıları artık Nerede duracağını Şaşırdı ! Saygıya Lafım yok ama Uçak içi veya Otoyolu Akan Trafiği Kaza Pahasına Kapamak SAÇMALIK !

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Ankara-İstanbul seferini yapan Pegasus'a ait uçakta saat 9'u 5 geçe yolcular saygı duruşunda bulundu. Uçakta duygusal anlar yaşandı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde Ankara-İstanbul seferini yapan Pegasus uçağıda anıldı. Tam saat 9'u 5 geçe uçakta siren sesini duyan yolcular, 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Yaşanan duygusal anlar uçakta bulunan bir yolcu tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Görüntülerde, sirenin çalması ile birlikte yolcular saygı duruşunda bulunuyor.

Uçakta Ata'ya saygı duruşu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

THY ~ 9 ay önce
Hayret cok şaşırtıçı Önçeki yıllar Atatürkün ne bsyramını ne seyranını kutlatıyordular şimdi utanmadan uçaklarda bile anonslar yapılıyor ! Açaba bu dedikleri Reis 2019 sonra bu kutlama firsatını insanlara bırakıçak mı? Karşı olanlar hepizi Atatürkçü oldu bu nazıl oluyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Senin ~ 9 ay önce
Bulunduğun yerde yeni olabilir. Şaşırma.
THY'YE ~ 9 ay önce
Önce 10 Kasım ATATÜRK'ün ölüm yıldönümüdür bayramı değil. İlk bunu öğren de sonra Türkiye Cumhuriyetinin bir kurumu olan THY rumuzunu kullan. Yazık sana.
Ayrıca ~ 9 ay önce
Kutlama değil anma. Seni bu cahillikle THY ye nasıl almışlar veya THY nasıl barındırıyor enteresan.
Ucak ~ 9 ay önce
Ucakta dursaymis havada....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne yazi ki ~ 9 ay önce
Utanmadan hala oturanlarda var. Rahatsiz da olmamislar anlasilan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yapmayın ~ 9 ay önce
TV’de Kuzey Kore ve Eski Lideri için gördüklerimden sonra buna Yorum yapmak Abeste iştiğal . Birileri Çıkıp Resmen OTOYOLU TRAFİĞE KAPATIYOR,Saygı Duruşu Bahanesi ile ! Bazıları artık Nerede duracağını Şaşırdı ! Saygıya Lafım yok ama Uçak içi veya Otoyolu Akan Trafiği Kaza Pahasına Kapamak SAÇMALIK !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başka zaman ~ 9 ay önce
Kapanınca da aynı yorumu bekleriz.
Yapmayın'a ~ 9 ay önce
Bugünkü köprüdeki koşu için kapanan yollara ne yorum yaptın merak ediyorum.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000