03 Nisan 2016, Pazar 11:45:43

Uçak otomobile çarptı

ABD’nin California eyaletinde Lancair IV modeli özel uçağın, otoyola zorunlu iniş yaptığı sırada, otomobile çarpması sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.
  • Aynen glide ,ve acik alana neden inmemis.Farkindasaniz amerikada hep otoyola inmeye calisiolar acillerde.
  • Amerıkan halkının yuzde 95 i bizim Turk halkının zekasının %70 ine bile sahip degildir.ozellıkle araba kullanan kadın ve yaslılar bizim ilkokul cocugu zekasıyla kullanır.koskoca yolda aynasına bakmadan millerce gider..ya bi aynana baksan zaten gorursun ne oldugunu o anda arkanda süzülürken,adam 90 derece açıyla inmiyor...olene degılde arabayı kullanana bakın mutlaka klasik aptal amerikalıdır
  • glide pozisyonu alan hidroligi arizaliymis, transform olamamis.
  • Neden glide pozisyonu alıp bir meydana inmemiş ki. İlginç

ABD’nin California eyaletinde Lancair IV modeli özel uçağın, otoyola zorunlu iniş yaptığı sırada, otomobile çarpması sonucu bir kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.

San Diego’nun kuzeyinde bulunan Pala Mesa bölgesinde meydana gelen olayda otoyola inen uçak, bir otomobile arkadan çarptı.

Yetkililer kaza sırasında otomobilde 4, uçakta 2 yolcu bulunduğunu belirtirken, otomobilde bulunan yolculardan birinin olay yerinde hayatını kaybettiği, pilotla birlikte diğer 5 kişinin ise yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Uçağın motorundaki bir arıza nedeniyle karayoluna zorunlu iniş yaparken meydana geldiği belirtilen kazaya ilişkin, ABD Federal Havacılık İdaresi (FAA) inceleme başlattı.

Olayın ardından güvenlik nedeniyle yol trafiğe kapatılırken, North County Yangın Koruma sözcüsü John Buchanan, kazada hayatını kaybeden kişinin 20’li yaşlarda bir genç kız olduğu bilgisini verdi.

Uçak otomobile çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

gurbetci ~ 2 yıl önce
Aynen glide ,ve acik alana neden inmemis.Farkindasaniz amerikada hep otoyola inmeye calisiolar acillerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeka ~ 2 yıl önce
Amerıkan halkının yuzde 95 i bizim Turk halkının zekasının %70 ine bile sahip degildir.ozellıkle araba kullanan kadın ve yaslılar bizim ilkokul cocugu zekasıyla kullanır.koskoca yolda aynasına bakmadan millerce gider..ya bi aynana baksan zaten gorursun ne oldugunu o anda arkanda süzülürken,adam 90 derece açıyla inmiyor...olene degılde arabayı kullanana bakın mutlaka klasik aptal amerikalıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
glider ~ 2 yıl önce
glide pozisyonu alan hidroligi arizaliymis, transform olamamis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden ~ 2 yıl önce
Neden glide pozisyonu alıp bir meydana inmemiş ki. İlginç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zevkine ~ 2 yıl önce
Meydan varmış da o inmemiş zaten.
Yorum cevap alsin diye mi yemliyorsun ~ 2 yıl önce
Piste yetisecek olsa her akliselim gibi oda piste inerdi. Ucak tek motor, irtifasi ne olacak ki dusundugun kadar suzulsun degil mi ? Kagit ucak degil bu ruzgar alsin gotursun. Nereye kadar glide yani..
Mantıksız Yorum ~ 2 yıl önce
Meydan yokmuş demek yakında dimi mantıksız yorkmcu... Sizin gibi eksik tahtalılar ne zaman buralardan göç edecek bir muammadır gidiyor...
gılayd ~ 2 yıl önce
sen öyle yaparsın

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000