06 Ekim 2010, Çarşamba 08:21:37

Uçak mı? UFO mu?

Çin'in Baotou kentindeki havaalanına inmeye hazırlanan üç uçak, UFO olduğu sanılan cisimlerle çarpışmaması için başka kente yönlendirildi.
  • Kedidir kedi.....:))))
  • Bence bu tür durumlarda hep olduğu gibi superman'dir.
  • Acaba ışıklarını niçin yakıp dolaşıyorlar?
  • Elbette sorulacak ve bulunacak çok cevap var ama hala dünya dışı gelişmiş yaşam olduğuna inanmayanlar ve bunu bilimsel yöntemler ile ispatlamaya kalkanlar bence orta çağda dünyanın düz olduğunu iddia edenlerle aynı zihniyeti taşıyorlar...
Çin'e bağlı özerk İç Moğolistan Bölgesi'nde yaşanan UFO paniği, hava trafiğini saatlerce kesintiye uğrattı.

İlginç olay Baotou kentinde meydana geldi. Bölgenin başkenti Hoot'taki hava gözlem uzmanları, Baotou'daki yetkilileri arayarak, kentteki havaalanının üzerinde tanımlanamayan cisimlerin tespit edildiğini bildirdi. Bunun üzerine havaalanı yetkilileri, iniş yapmaya hazırlanan uçakların UFO olduğu sanılan cisimlerle çarpışmasını önlemek için pilotlarla temasa geçti. Çin'in başkenti Pekin ve ikinci büyük kenti Şanghay'dan gelen 3 uçak, bu sayede iniş için çevredeki diğer havaalanlarına yönlendirildi.
 
Tanımlanamayan uçan cisimlerin bir süre sonra ortadan kaybolduğu bildirildi. Yetkililer açıklama yapmadı ama UFO olduğu düşünülen hava araçlarının Çin ordusunun test ettiği yeni askeri uçaklar olduğu iddia edildi.

Uçak mı? UFO mu?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kedidir kedi.....:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bence bu tür durumlarda hep olduğu gibi superman'dir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Acaba ışıklarını niçin yakıp dolaşıyorlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Elbette sorulacak ve bulunacak çok cevap var ama hala dünya dışı gelişmiş yaşam olduğuna inanmayanlar ve bunu bilimsel yöntemler ile ispatlamaya kalkanlar bence orta çağda dünyanın düz olduğunu iddia edenlerle aynı zihniyeti taşıyorlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000