06 Kasım 2010, Cumartesi 12:08:33

UÇAĞI KÖPEKLERLE HAVAYA UÇURACAKLARDI

Teröristler, Bağdat-Los Angeles seferini yapan Amerikan uçağını köpeklerle hedef aldılar.
  • ucuranda kendisi bulanlarda kendisi. Kisacasi KENDIN PISIR KENDIN YE ve herkesede yedir.
  • ikinci dünya harbinde bile kutsal mekanlar,hastahaneler bombalanmazken günümüzde terorizm adı altında planlanan ve uygulanan tüm olayları okuyunca dünya nereye gidiyor sorusuna cevap bulamıyorum.
  • Bu yazilanlari okudukca daha da paranoyak olmamiz gerektigini dusunuyorum. Gun gectikce daha kotuye gidiyor hersey....
Bağdat-Los Angeles seferini yapan bir Amerikan kargo uçağının, iki köpeğin karnına yerleştirilen bombalarla havaya uçurulmak istendiği iddia edildi.

Fransız Le Figaro gazetesinin Amerikan istihbarat kaynaklarına dayandırdığı habere göre olay iki yıl önce meydana geldi.

Bağdat’tan Los Angeles’a gitmeye hazırlanan bir kargo uçağına bindirilmek üzere antrepoda bekletilen iki köpek bir anda öldü.

İki köpeğin aynı anda ölmesinden şüphelenen görevlilerin hayvanlar üzerinde yaptığı inceleme sonucunda, köpeklerin karınlarına bomba düzenekleri yerleştirildiği ortaya çıktı. Görevliler bombaların uçak havadayken patlayacak şekilde ayarlandığını tespit etti.

Le Figaro’ya göre Amerikalı istihbaratçılar, büyük bir faciayla sonuçlanması tesadüf eseri önlenen olayı, paniğe yol açmamak için kamuoyundan gizledi. Buna rağmen Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü bütün havayollarını uyararak evcil hayvan kargolarının incelemeye alınmasını istedi.

Olay, önceki gün Yemen-ABD seferine yapan bir uçağa yerleştirilen bombanın patlamadan sadece 17 dakika önce fark edilerek etkisiz hale getirilmesi nedeniyle gündeme geldi.(Milliyet)


UÇAĞI KÖPEKLERLE HAVAYA UÇURACAKLARDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
ucuranda kendisi bulanlarda kendisi. Kisacasi KENDIN PISIR KENDIN YE ve herkesede yedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ikinci dünya harbinde bile kutsal mekanlar,hastahaneler bombalanmazken günümüzde terorizm adı altında planlanan ve uygulanan tüm olayları okuyunca dünya nereye gidiyor sorusuna cevap bulamıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu yazilanlari okudukca daha da paranoyak olmamiz gerektigini dusunuyorum. Gun gectikce daha kotuye gidiyor hersey....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000