28 Mart 2016, Pazartesi 12:43:26

Tuvalet sandı acil çıkış kapısını açtı

Hayatında ilk defa uçağa binen 50 yaşındaki kadın uçak kalkmadan önce tuvaleti kullanmak istedi. Kapıları karıştıran kadın yanlışlıkla acil çıkış kapılarını açınca uçak rötar yaptı.
  • cok acilen cisi gelmistir...
  • Mikrocuk a321 de acil çıkış kapıları koridorda koltuklar yok o hizada.. sanırım 320 ile karıştırdın bence önce uçak tipini öğren emin ol sonra yorum yap ;)
  • En azından indianlar gibi kokpit kapısının önüne yapmamış kadın :)
  • Normal nereden bilsin ki? Apronda sigara içen yolcu da normal söylenmedikten uyarılmadıktan sonra nerden bilecekler ?

Çin merkezli China Southern Airlines'ın  Airbus A321 tipi uçağının yolcuları kalkmaya hazırlanırken hiç beklemedikleri bir durumla karşılaştı.

Yolculardan birinin tuvalet kapısı zannedip, acil çıkış kapısını açması uzun bir rötara sebep oldu. Sosyal medyada kısa sürede en çok konuşulan olaylardan biri haline gelen olay şöyle gerçekleşti:

Uçaktaki 50 yaşındaki kadın yolcu kalkıştan önce tuvaleti kullanmak istedi. Tuvaleti kullanmak için sıra bekleyen kadın, daha sonra başka bir lavabo aramaya başladı.

Hayatında ilk defa uçağa bindiği belirtilen deneyimsiz yolcu lavabo kapısı zannedip, acil çıkış kapısını açınca, uçağın hızlıca tahliye edilmesi için tasarlanan kaydırak şişti. 

Olayın ardından uçak bakıma alındı ve yolcular uçaktan indirildi. Haber sinirli bir yolcunun bu olayın fotoğrafını çekip sosyal medyada yayınlaması ile Çin medyasının radarına girdi.

Tuvalet sandı acil çıkış kapısını açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

h. ~ 2 yıl önce
cok acilen cisi gelmistir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mikroya ~ 2 yıl önce
Mikrocuk a321 de acil çıkış kapıları koridorda koltuklar yok o hizada.. sanırım 320 ile karıştırdın bence önce uçak tipini öğren emin ol sonra yorum yap ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok doğal!! ~ 2 yıl önce
En azından indianlar gibi kokpit kapısının önüne yapmamış kadın :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Normal ~ 2 yıl önce
Normal nereden bilsin ki? Apronda sigara içen yolcu da normal söylenmedikten uyarılmadıktan sonra nerden bilecekler ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000