31 Temmuz 2015, Cuma 16:15:40

Türk yatırımcı havalimanına talip

Hollanda'daki Maastricht Havalimanı'nın 25 yıl süre ile işletilmesi için sahibi Türk olan Global GSA Group kolları sıvadı.
  • TR Acentaları olarak seninle gurur duyuyoruz.
  • hellal olsun!!! Ne mutlu Türküm diyene.
  • Biz herseyi parlatip satmaya alışmışız, bizden olup da alan olunca eleştiren bir milletiz, Mirasyedi olmamak lazım. böyle yatırımcı istihdam sahibi Türkleri sonuna kadar desteklemek ve sonuçları ile de gurur duymak lazım. Gurur duyuyor ve destekliyoruz ismail bey inşallah daha çok istihdam sağlayacak ve para ile yapılamayacak projelerde de milletimizi daha fazla onurlandırırsın.
  • Iste...isi gücü yok,acentanin,gsa nin, baska hava yolunun hakkini hesaplayanlardan!! SENDE calis, ekmek yedigin kurumun hakkini verde adam ol. GSA nin anlamini bilmez, 1:6 hesabindan anlamaz kardesim. Türkiyedeki acentalarin gururudur onlar!!

Hollanda'daki Maastricht Havalimanı'nın 25 yıl süre ile işletilmesi için sahibi Türk olan Global GSA Group kolları sıvadı.

Türk yatırımcı İsmail Durmaz'ın sahibi olduğu Global GSA'nın havalimanının işletilmesi için en güçlü aday olarak gösterildiği Hollanda'da, havalimanının çok daha yukarılara taşınacağı ifade edildi.

İsmail Durmaz kimdir?

1969 doğumlu genç işadamı İsmail Durmaz hava kargo lojistik sektörüne 1988 yılında Hollanda’da en alt süreçlerden başlamış, 1995 yılında Genel Satış Acentesi alanında kendi firmasını kurmuş ve THY'nin de içinde bulunduğu dünyadaki bir çok havayolu hizmet verdi.  Türkiye’de 3. Havalimanı'nında içinde bulunduğu, havacılık sektöründe birçok firmaya danışmanlık yaptı.

Türk yatırımcı havalimanına talip

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Helal ~ 3 yıl önce
TR Acentaları olarak seninle gurur duyuyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 3 yıl önce
hellal olsun!!! Ne mutlu Türküm diyene.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meslektas ~ 3 yıl önce
Biz herseyi parlatip satmaya alışmışız, bizden olup da alan olunca eleştiren bir milletiz, Mirasyedi olmamak lazım. böyle yatırımcı istihdam sahibi Türkleri sonuna kadar desteklemek ve sonuçları ile de gurur duymak lazım. Gurur duyuyor ve destekliyoruz ismail bey inşallah daha çok istihdam sağlayacak ve para ile yapılamayacak projelerde de milletimizi daha fazla onurlandırırsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AWCW ~ 3 yıl önce
Iste...isi gücü yok,acentanin,gsa nin, baska hava yolunun hakkini hesaplayanlardan!! SENDE calis, ekmek yedigin kurumun hakkini verde adam ol. GSA nin anlamini bilmez, 1:6 hesabindan anlamaz kardesim. Türkiyedeki acentalarin gururudur onlar!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000