04 Şubat 2016, Perşembe 08:02:38

Türk Ulaşım-Sen'den Gaziantep'e ziyaret

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Şerafettin Deniz, Gaziantep Havalimanı çalışanlarını ziyaret etti.
  • Mayıs ayı yaklaşıyor yavaş yavaş meydanlara çıkmaya başlarlar, meydan derken sadece üye sayısı potansiyeli yüksek limanlara kamp kurarlar, yoksa öyle küçük yerler falan açmaz arkadaşları yahu tazminat konusunu bu hale getirenlerin tazminattan bahsetmesi ne kadar vahim durum.
  • Son toplu sözleşme imzaladığı zaman bu işi masaya getirenler mahkeme de kaybettiklerini bu yolla çözeceğini düşünüyordu. Durumun vahameti şimdi daha iyi anlaşılıyor. Memursen konu ile ya birşeyler biliyor ve bundan emin mağduriyet yaratarak pay çıkarmaya çalışıyor. Yada hiç birşey bilmiyorlar.
  • TUS'tan boşuna bişey beklemeyin.Yıllardır kendi yandaşlarına her kıyağı-müdür şef lojman- yaptılar.Şimdi ayni uygulamayı yapan diğer sendikayı kınıyorlar.Siz yaparken iyiydi değil mi?
  • şero başkanım seninleyiz!!!

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Şerafettin Deniz, Gaziantep Havalimanı çalışanlarını ziyaret etti. Başkan Deniz DHMİ personellerince yakından takip edilen havacılık tazminatına ilişkin düzenlemeler ve promosyon anlaşması ile ilgili detaylı bilgiler verdi. Deniz, hakların sonuna kadar takipçisi olunacağını dile getirdi. Gaziantep Havalimanı çalışanlarının sorunlarını dinleyerek not alan Deniz, Havalimanı çalışanı personellerin sendikaya 'üye olsun yada olmasın karşılaştıkları sorunda sendikanın kapısını çalabileceklerini söyledi.

Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şubesi Başkanı Baler Fidan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret kurum çalışanları ile yapılan toplantının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Türk Ulaşım-Sen'den Gaziantep'e ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

misafir ~ 2 yıl önce
Mayıs ayı yaklaşıyor yavaş yavaş meydanlara çıkmaya başlarlar, meydan derken sadece üye sayısı potansiyeli yüksek limanlara kamp kurarlar, yoksa öyle küçük yerler falan açmaz arkadaşları yahu tazminat konusunu bu hale getirenlerin tazminattan bahsetmesi ne kadar vahim durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Madur sen ~ 2 yıl önce
Son toplu sözleşme imzaladığı zaman bu işi masaya getirenler mahkeme de kaybettiklerini bu yolla çözeceğini düşünüyordu. Durumun vahameti şimdi daha iyi anlaşılıyor. Memursen konu ile ya birşeyler biliyor ve bundan emin mağduriyet yaratarak pay çıkarmaya çalışıyor. Yada hiç birşey bilmiyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
android ~ 2 yıl önce
TUS'tan boşuna bişey beklemeyin.Yıllardır kendi yandaşlarına her kıyağı-müdür şef lojman- yaptılar.Şimdi ayni uygulamayı yapan diğer sendikayı kınıyorlar.Siz yaparken iyiydi değil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şero ~ 2 yıl önce
şero başkanım seninleyiz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000