01 Aralık 2012, Cumartesi 12:25:32

TÜRK JETLERİ KUZEY IRAK'TA BOMBA YAĞDIRDI!

Türk savaş uçaklarının, Kuzey Irak’ta PKK’nın merkezinin bulunduğu Kandil Dağı’nın bombaladığı öne sürüldü.
  • boş işler bunlaaarrrrrrr. adamlar meclisteler biz dağları tepeleri bombalıyoruz şakamısınız oğlum siz :D :D :D
  • Daha once defalarca bombalandi. Ne oldu, ne elde ettik? Elin istihbaratiyla bos daglar tepeler dovuluyor, olan pilotumuza, askerimize oluyor.
  • Aslanlarim benim 5 tanede benim icin atin.. Elinize ,yüreginize saglik...
  • Bu tip operasyonlar insansız hava araçlarıyla olmalı,diyarbakırdan kalkan jetleri anında telefonla kandile bildiriyorlar,amerika afganistanda ve diğer bölgelerde predetörlerle saldırı yapıyor nokta atışı hedefi vuruyor,Türkiye neden böyle bir teknoloji uygulayamıyor,çookkkk üzücü bir durum.Arif Kozinoğlu

Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani’nin lideri olduğu Kürdistan Yurtseverler Birliği’nin internet sitesi Pukmedia, PKK’nın Kuzey Irak Kürt Bölgesindeki üslenme merkezi olan ve örgütün başta Murat Karayılan olmak üzere üst düzey yöneticilerinin bulunduğu İran sınırına yakın Kandil Dağı ve çevresinin dün gece Türk savaş uçakları tarafından yoğun biçimde bombalandığını yazdı. Bombardıman sonucu ölen ve yaralanan olup olmadığıyla ilgili bilgi alınamadığı belirtildi.

KANDİL YOLU DA BOMBALANDI 

Türk savaş uçaklarının Kandil Dağı’nın yanı sıra Diyana ile Ranya karayolunun geçtiği ve PKK’lıların kontrol noktalarının bulunduğu Kortektepe Bölgesi’nin de aralıklarla bir saat süreyle bombaladığı ifade edildi.

Türk savaş uçakları tarafından geçen Perşembe günü Kuzey Irak’taki PKK kamplarına yönelik düzenlenen hava operasyonunda 10 savaş uçağı iki saat içerisinde aralıklarla örgütün uçaksavar bataryaları ile kış üslenmesi için hazırlanan sığınaklar ve bazı tesislerinin bulunduğu Türkiye sınırındaki Zap, Avaşin, Haftanin ve Metina kamplarını bombalamıştı.

TÜRK JETLERİ KUZEY IRAK'TA BOMBA YAĞDIRDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

şakacılar ~ 5 yıl önce
boş işler bunlaaarrrrrrr. adamlar meclisteler biz dağları tepeleri bombalıyoruz şakamısınız oğlum siz :D :D :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Daha once defalarca bombalandi. Ne oldu, ne elde ettik? Elin istihbaratiyla bos daglar tepeler dovuluyor, olan pilotumuza, askerimize oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Deli Yürek.. ~ 5 yıl önce
Aslanlarim benim 5 tanede benim icin atin.. Elinize ,yüreginize saglik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnsansız hava araçları( ~ 5 yıl önce
Bu tip operasyonlar insansız hava araçlarıyla olmalı,diyarbakırdan kalkan jetleri anında telefonla kandile bildiriyorlar,amerika afganistanda ve diğer bölgelerde predetörlerle saldırı yapıyor nokta atışı hedefi vuruyor,Türkiye neden böyle bir teknoloji uygulayamıyor,çookkkk üzücü bir durum.Arif Kozinoğlu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000