12 Eylül 2009, Cumartesi 10:15:30

TÜM SORULAR YANIT BULDU (VİDEO)

Ankaralı işadamı Alper Mete’nin satın aldığı Sindel Havacılık, pilot olmayı hayal eden gençlere müjdeyi verdi...
  • bende emekli polisim ben neden uçak alamıuyorumda bu şahıs alıyor yoksa tayyibin adamımı bu
  • Lütfen sindele gidin ve eğitimi devam eden 3 ögrenciyle görüşün ve cevabınızı kendiniz alın.Gidemeyenler için yorumları dikkatle okumasını tavsiye ederim.
  • Sindel Genel Müdürü fiyatları aşağıya çektiğini açıklayacağına okuldaki öğrencileri birer birer ellerinden nasıl kaçırdıklarını anlatsa daha iyi olacak sanırım. Böylesi daha dürüst, daha gerçekçi olur. Okulun el değiştirmesi neye yarar ki içeridekiler aynı olduktan sonra..?? Yakında yeni bir üs açılacakmış, 4 ncü sindel ana jet üssü..!!
  • Ya kendinize güldürmeyin geçen sene 45.000 dolar evelki yıllarda 25.000 dolar olan eğitimi nasıl oluyorsa bu sene 60.000 dolara veriyorsunuz,büyük vizyon değişikliğiymiş,hangi öğretmenle,hangi kadroyla bırakın bu işleri de insanları kandırmaktan vazgeçin dürüst olun dürüst

Ankaralı işadamı Alper Mete’nin satın aldığı Sindel Havacılık, pilot olmayı hayal eden gençlere müjdeyi verdi. Pilotluk eğitim ücreti ne kadara düşürüldü? Sindel Genel Müdürü Metin Koçkar, şok indirimi ve şirketin projelerini ilk kez Airport TV’de açıkladı.


TÜM SORULAR YANIT BULDU (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
bende emekli polisim ben neden uçak alamıuyorumda bu şahıs alıyor yoksa tayyibin adamımı bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Lütfen sindele gidin ve eğitimi devam eden 3 ögrenciyle görüşün ve cevabınızı kendiniz alın.Gidemeyenler için yorumları dikkatle okumasını tavsiye ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sindel Genel Müdürü fiyatları aşağıya çektiğini açıklayacağına okuldaki öğrencileri birer birer ellerinden nasıl kaçırdıklarını anlatsa daha iyi olacak sanırım. Böylesi daha dürüst, daha gerçekçi olur. Okulun el değiştirmesi neye yarar ki içeridekiler aynı olduktan sonra..?? Yakında yeni bir üs açılacakmış, 4 ncü sindel ana jet üssü..!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ya kendinize güldürmeyin geçen sene 45.000 dolar evelki yıllarda 25.000 dolar olan eğitimi nasıl oluyorsa bu sene 60.000 dolara veriyorsunuz,büyük vizyon değişikliğiymiş,hangi öğretmenle,hangi kadroyla bırakın bu işleri de insanları kandırmaktan vazgeçin dürüst olun dürüst

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000