11 Mart 2011, Cuma 11:33:51

TSUNAMI HAVAALANINI VURDU

Japonya'nın kuzeydoğusunu vuran ve dev dalgalara neden olan 8.9 şiddetindeki deprem büyük çaplı maddi hasara yol açarken, bölgedeki Sendai Havaalanı sular altında kaldı.
  • sen hiç zorlama , zaten kapasiten belli . Otur oturduğun yerde.Iranair kaçmış bi sonrakini bekle.
  • Sen niye hep dini kullanırım magazin gibi din allahla kul arasındadır magazin sayfalarında reklam amacı gibi sizin rant pesinde koşturmamış niye kimse Allah yada besmeleden rahatsız olduğu yok sadece reklam amacın icin kutsal degerleri kullanma yeter aklın almadığını söylemissin iste senin hayallerinin bile ulaşamadığı yere bizim gerceklerimiz ulaşır
  • arkadaş siz müslüman değilmisiniz.arkadaş bir hadis-i şerif yazmış ne bu din düşmanlığı .hristiyan bile böyle düşünmez ve yapmaz .allah akıl fikir versin demişsin.doğru allah hepimize akıl fikir versin.
  • burası bir havacılık sitesi ,insanların dini bilgilerini sorguladığınız bir cemaat kursu değildir., burada havacılığı dinsel perspektiften bakarak sığ yorumlar yazmayın.Varsa akıl,bilgi ve deneyim çerçevesinde paylaşınız.
Yüksekliği 10 metreye yaklaşan dalgalar nedeniyle kullanılamaz hale gelen havaalanında bulunanlar, binanın çatısına çıkarak kendilerini güvene aldı.
Şiddetli deprem ülkedeki sanayi ve enerji tesislerine de zarar verdi. Tokyo yakınlarındaki Chiba bölgesindeki bir petrol rafinerisinde yangın çıkarken, sarsıntı nedeniyle Honda'ya ait bir fabrikanın duvarının yıkılmasıyla bir kişinin hayatını kaybettiği belirtiliyor.

Birçok nükleer istasyon depremle birlikte otomatik olarak faaliyetlerini durdururken çelik üreten bir fabrikada daha yangın çıktı.

Tokyo ve civarında yaşanan elektrik kesintilerinden dört milyon kişinin olumsuz etkilendiği belirtilirken, şehirde metro seferlerinin de durdurulduğu bildiriliyor.

İŞTE HAVAALANININ SULAR ALTINDA KALDIĞI DAKİKALAR
 
TSUNAMI HAVAALANINI VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
sen hiç zorlama , zaten kapasiten belli . Otur oturduğun yerde.Iranair kaçmış bi sonrakini bekle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sen niye hep dini kullanırım magazin gibi din allahla kul arasındadır magazin sayfalarında reklam amacı gibi sizin rant pesinde koşturmamış niye kimse Allah yada besmeleden rahatsız olduğu yok sadece reklam amacın icin kutsal degerleri kullanma yeter aklın almadığını söylemissin iste senin hayallerinin bile ulaşamadığı yere bizim gerceklerimiz ulaşır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaş siz müslüman değilmisiniz.arkadaş bir hadis-i şerif yazmış ne bu din düşmanlığı .hristiyan bile böyle düşünmez ve yapmaz .allah akıl fikir versin demişsin.doğru allah hepimize akıl fikir versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
burası bir havacılık sitesi ,insanların dini bilgilerini sorguladığınız bir cemaat kursu değildir., burada havacılığı dinsel perspektiften bakarak sığ yorumlar yazmayın.Varsa akıl,bilgi ve deneyim çerçevesinde paylaşınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000