22 Nisan 2015, Çarşamba 10:30:16

THY’NİN ADINI KULLANARAK HOSTESLERİ ÇARPTI!

Türk Hava Yolları yönetiminde tanıdığı olduğunu söyleyerek çok sayıda kabin memuru adayını dolandıran Mehmet Uğur Gadiş isimli genç, foyası ortaya çıkınca sırra kadem bastı.
  • Agzimada siicsa ben bu adama.asikdim.çocuğumuzu dusurdum. Burda görünce sok.oldum hic şikayet etmeyin bence kızlar hepinizin msjlarini o uyurken okumusdum hepinizde askim diyordunuz simdi kalkmış haber etmissiniz
  • Adam.yakışıklı arkadaş canlı gordum ben o adayların coguda arkadaşın günlük ewinde.misafir olan kişiler sadece para kaybetseler.iyi dolandirici dolandırıcıları dolandirmis -))))))))))))
  • Aklı olan varsa bu haberi burdan kaldırın bu bir suçtur yapan en kısa zamanda bulunucak
  • Allah bunlari yazanlarin belasini versin hepsi yalan yakinda gercekler ortaya cikacak bunlari yazanlar en agir sekilde cezalandirilacak

Türk Hava Yolları yönetiminde tanıdığı olduğunu söyleyerek çok sayıda kabin memuru adayını dolandıran Mehmet Uğur Gadiş isimli genç, foyası ortaya çıkınca sırra kadem bastı.

Kendisini Türk Hava Yolları’nda üst düzey bir kişinin yakını olarak tanıtan Mehmet Uğur Gadiş isimli genç, çok sayıda genç kızı dolandırdı.

Gadiş, THY’nin kabin memuru almak için ilan vermesinden sonra sosyal medya üzerinden özel havayollarında görev yapan bazı kabin memurları ile irtibata geçti. Bir yakının THY kabin memuru alımlarında önemli bir görevde bulunduğunu iddia eden Gadiş, THY’de kabin memurluğu olma hayali kuran adaylarla bir süre sohbet ederek güvenlerini kazandı. Daha sonra THY’de işe alınmalarını sağlayacak kişinin bir miktar para talep ettiğini ileterek çok sayıda kişiden para topladı.

Adaylardan bazıları, Gadiş tarafından işe alınacakları garantisi verildiği için THY’nin ilanına başvuruda dahi bulunmadı.  Mehmet Uğur Gadiş, uzun süre adayları farklı yöntemlerle oyaladı.

THY ile ilgisi bulunmayan info@ thykabin.com isimli elektronik posta adresinden adaylara kurmaca mailler gönderen ve sözde süreç hakkında bilgiler veren Gadiş, adayların bir türlü THY’ye çağrılmamalarından şüphelenmeleri üzerine sürekli sorgulanmaya başlanınca bir anda izini kaybettirdi. Kendisine ait GSM numaralarını iptal ettirerek sırra kadem basan Gadiş’in kabin memurlarının her birinden 500’er TL civarında para aldığı, bazı adaylarla da duygusal yakınlık kurmak için çabaladığı öğrenildi.

Uğur Gadiş’e güvenerek THY’ye başvuru dahi yapmayan kabin memuru adayları da hem dolandırıldılar hem de THY’ye başvuruda bulunmadıkları için ortada kaldılar.

©AirportHaber
 

THY’NİN ADINI KULLANARAK HOSTESLERİ ÇARPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (89)

İlayda ~ 5 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diego ~ 5 ay önce
Adam.yakışıklı arkadaş canlı gordum ben o adayların coguda arkadaşın günlük ewinde.misafir olan kişiler sadece para kaybetseler.iyi dolandirici dolandırıcıları dolandirmis -))))))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Isim yok ~ 1 yıl önce
Aklı olan varsa bu haberi burdan kaldırın bu bir suçtur yapan en kısa zamanda bulunucak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bjk1903 ~ 6 ay önce
Dolandırılan kişiler haketmis kursa gt para ver stres yap başkası para versin onune gecsin
İsim yok ~ 1 yıl önce
Allah bunlari yazanlarin belasini versin hepsi yalan yakinda gercekler ortaya cikacak bunlari yazanlar en agir sekilde cezalandirilacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000