22 Nisan 2015, Çarşamba 10:30:16

THY’NİN ADINI KULLANARAK HOSTESLERİ ÇARPTI!

Türk Hava Yolları yönetiminde tanıdığı olduğunu söyleyerek çok sayıda kabin memuru adayını dolandıran Mehmet Uğur Gadiş isimli genç, foyası ortaya çıkınca sırra kadem bastı.
  • Herkes aldı parasını ama acıyorum cezaevi pistir insan orda kinini hedefler bu ccuk cıkcak vay halinize... Rüsvetden ceza yatan adamlar var rusvetcı genclik sizi.. Dıcegım bu hasım kazandınız unutmayın mahkeme demek ev adresi demek.....
  • benide dolandırdı ama herseyıne kadar buldum babası metin gadiş dolandırıcı oglu ugur gadiş aslen erzurumlu 88 dogumlu ve halkalıda oturuo şimdi içeri tıktırdım onu cezasını cekecek pislik
  • Para verip.meslek edinmek isteyen arkadaşlar asil dolandırıcı kim acaba ?
  • Thyollarinin dava acmasi lazimdir bu pislige arkadaslar

Türk Hava Yolları yönetiminde tanıdığı olduğunu söyleyerek çok sayıda kabin memuru adayını dolandıran Mehmet Uğur Gadiş isimli genç, foyası ortaya çıkınca sırra kadem bastı.

Kendisini Türk Hava Yolları’nda üst düzey bir kişinin yakını olarak tanıtan Mehmet Uğur Gadiş isimli genç, çok sayıda genç kızı dolandırdı.

Gadiş, THY’nin kabin memuru almak için ilan vermesinden sonra sosyal medya üzerinden özel havayollarında görev yapan bazı kabin memurları ile irtibata geçti. Bir yakının THY kabin memuru alımlarında önemli bir görevde bulunduğunu iddia eden Gadiş, THY’de kabin memurluğu olma hayali kuran adaylarla bir süre sohbet ederek güvenlerini kazandı. Daha sonra THY’de işe alınmalarını sağlayacak kişinin bir miktar para talep ettiğini ileterek çok sayıda kişiden para topladı.

Adaylardan bazıları, Gadiş tarafından işe alınacakları garantisi verildiği için THY’nin ilanına başvuruda dahi bulunmadı.  Mehmet Uğur Gadiş, uzun süre adayları farklı yöntemlerle oyaladı.

THY ile ilgisi bulunmayan info@ thykabin.com isimli elektronik posta adresinden adaylara kurmaca mailler gönderen ve sözde süreç hakkında bilgiler veren Gadiş, adayların bir türlü THY’ye çağrılmamalarından şüphelenmeleri üzerine sürekli sorgulanmaya başlanınca bir anda izini kaybettirdi. Kendisine ait GSM numaralarını iptal ettirerek sırra kadem basan Gadiş’in kabin memurlarının her birinden 500’er TL civarında para aldığı, bazı adaylarla da duygusal yakınlık kurmak için çabaladığı öğrenildi.

Uğur Gadiş’e güvenerek THY’ye başvuru dahi yapmayan kabin memuru adayları da hem dolandırıldılar hem de THY’ye başvuruda bulunmadıkları için ortada kaldılar.

©AirportHaber
 

THY’NİN ADINI KULLANARAK HOSTESLERİ ÇARPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (99)

Black ~ 2 ay önce
Herkes aldı parasını ama acıyorum cezaevi pistir insan orda kinini hedefler bu ccuk cıkcak vay halinize... Rüsvetden ceza yatan adamlar var rusvetcı genclik sizi.. Dıcegım bu hasım kazandınız unutmayın mahkeme demek ev adresi demek.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayal ~ 12 ay önce
benide dolandırdı ama herseyıne kadar buldum babası metin gadiş dolandırıcı oglu ugur gadiş aslen erzurumlu 88 dogumlu ve halkalıda oturuo şimdi içeri tıktırdım onu cezasını cekecek pislik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 5 ay önce
Sen para verip iş ayarlamaya çalışan kendinide şikayet edecekmisin
Family ~ 2 yıl önce
Para verip.meslek edinmek isteyen arkadaşlar asil dolandırıcı kim acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
POLIS ~ 2 yıl önce
Thyollarinin dava acmasi lazimdir bu pislige arkadaslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000