10 Eylül 2016, Cumartesi 12:12:06

THY'den bayram rekoru

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması havayolu şirketlerinin yüzünü güldürürken, Türk Hava Yolları da yolcu rekoru kırdı
  • Yönetim kurulu başkanımızın aldığı karaklar neticesinde bu şirket bu halde değil. Ezelden beri rahat durmayan düşmanlarımız sayesinde bu haldeyiz. Havalimanı patlaması ve darbenin sonucunda parlayan yıldız Türkiye'nin önünü kesmekti hedef. Tabikide gecen sene ulkemize gelen 600bin rus turistin gelmeyisinide unutmamalı. Kabindede kokpittede yonetimden sikayet edenlerin sayisi belirsiz. Ama hiç birinin olaylara adil ve vicdanlı bir perspektiften baktığını düşünmüyorum. Siyasi fikirleri doğrultusunda konuşuyorlar. THY Kırılmamış rekorları kırarkende konuşuyordu zaten bunlar. Yazıklar olsun bukadar kör olabilenlere.
  • Oh ne ala 50 altı alınca ücretsiz izne çıkcan de ne eğitim ver ne zman ver sonra çık de helal olsun size.
  • Anamız ağladı, 15 saat mesai yaptık,durumdan şikayetçi oluncada istemeyen gitsin diyorsunız. Dünyada kendi vicdanınızı rahatlatmak için kimseyi zorla çalıştırmıyoruz bahanesinin altına saklanıyorsunız. Unutmayınki çok çok büyük haklara giriyorsunuz. İncir çekirdeği kadar hakkım varsa haram olsun.
  • Neden bahsediyorsunuz. Bunca zarar. Hala fetö ile mücadele de acziyet. Sanmam çok kalasanız, kasanız da böyle devam ederseniz bu millet sizi unutmaz!!!

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılması havayolu şirketlerinin yüzünü güldürürken, Türk Hava Yolları da yolcu rekoru kırdı. Dış hatlarda yüzde 88'lik doluluk oranı yakalayan THY'nin Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Çok bereketli bir bayram yaşıyoruz” dedi.

Kurban Bayramı nedeniyle Atatürk Havalimanında incelemeler yapan İlker Aycı, “Bugün 89 bin 200 yolcu civarındayız. Pas yolcuları da sayarsanız 90 bin geçmiş olacağız. Bunun yanı sıra 70- 75 bin civarı dönüşleri de gördüğümüz zaman bugün yüz yaklaşık 165 bin civar giriş-çıkış olacak. Bizim için çok bereketli bir bayram yaşıyoruz. Uzun zamandır beklediğimiz bir tabloydu. Umarım bayram sonrası da devam eder" diye konuştu.

Bayramda THY'nin doluluk oranını yüzde 88 olduğunu açıklayan Aycı, "İç hatlar doluluklarımız yüzde 92'yi de geçti. Şu ana kadar bizim açımızdan çok da iyi geçmeyen dönemin atlatılarak yepyeni bir 2017 ile taze bir başlangıç yapacağımız enerjiyi topluyoruz diye düşünüyorum. Hazırlıklarımız hep 90 binler üzerine kurmuştuk. Bu rakamları yakaladığımız için mutluyum" ifadelerini kullandı.

THY’de sağlıklı mutfak konsepti

Önümüzdeki dönemde sağlıklı mutfak konsepti ile yolcularını tanıştıracaklarını söyleyen Aycı, ”Önümüzdeki dönemde sağlıklı mutfak konseptini yolcularımızla tanıştıracağız. İkram konseptinde yenilikle devam edeceğiz. Yenilenmiş mutfak anlayışıyla, düşük kalorili, yağı makul seviyede olan bir mutfak anlayışı ile bugün dünyada gelişen sağlıklı yaşam konseptine uygun bir anlayıştan söz ediyoruz. Bu THY'nin yenilere açık dünyası için normal bir şey" şeklinde konuştu.

THY'den bayram rekoru

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

Flight attendant ~ 2 yıl önce
Yönetim kurulu başkanımızın aldığı karaklar neticesinde bu şirket bu halde değil. Ezelden beri rahat durmayan düşmanlarımız sayesinde bu haldeyiz. Havalimanı patlaması ve darbenin sonucunda parlayan yıldız Türkiye'nin önünü kesmekti hedef. Tabikide gecen sene ulkemize gelen 600bin rus turistin gelmeyisinide unutmamalı. Kabindede kokpittede yonetimden sikayet edenlerin sayisi belirsiz. Ama hiç birinin olaylara adil ve vicdanlı bir perspektiften baktığını düşünmüyorum. Siyasi fikirleri doğrultusunda konuşuyorlar. THY Kırılmamış rekorları kırarkende konuşuyordu zaten bunlar. Yazıklar olsun bukadar kör olabilenlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737 ~ 2 yıl önce
Oh ne ala 50 altı alınca ücretsiz izne çıkcan de ne eğitim ver ne zman ver sonra çık de helal olsun size.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allahım ya ~ 2 yıl önce
Ne yapsalardı başlarına taç mı ingilizcen yoksa çek git bi zahmet
Tgs personeli ~ 2 yıl önce
Anamız ağladı, 15 saat mesai yaptık,durumdan şikayetçi oluncada istemeyen gitsin diyorsunız. Dünyada kendi vicdanınızı rahatlatmak için kimseyi zorla çalıştırmıyoruz bahanesinin altına saklanıyorsunız. Unutmayınki çok çok büyük haklara giriyorsunuz. İncir çekirdeği kadar hakkım varsa haram olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Artık dik durun. ~ 2 yıl önce
Neden bahsediyorsunuz. Bunca zarar. Hala fetö ile mücadele de acziyet. Sanmam çok kalasanız, kasanız da böyle devam ederseniz bu millet sizi unutmaz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000