21 Nisan 2015, Salı 09:36:51

THY’DE FLAŞ AYRILIK

Türk Hava Yolları’nda İlker Aycı başkanlığındaki yeni yönetim sonrası ilk değişiklik yapıldı. Hangi genel müdür yardımcısı görevden alındı?
  • Nevin Çolak da sırada, hiç merak etmeyin arkadaşlar. İlker Bey çok düzgün bir insan, kaliteli bir yöneticidir. Nevin Hanım hakkında bilgiler çoktan gerekli yerlere verildi. Başarısız, sevilmeyen, torpilli kişiler yerlerinde kalamayacaklar maalesef.
  • O gider bu kalır diye birşeymi var..Hepsinin sırası var..Sn.İlker Aycı ya güveniyorum..Elbet zamanı geleni gönderir..
  • Beyza gidecek mi
  • Master yapmış makam şöförü kardesım . sen cok daha yukarı görevleri hak edıyorsun. hayatta inişler cıkıslar olur. allah hakkında hayırlısını nasip etsin.

6 Nisan’daki genel kurulda Hamdi Topçu’nun görevi bırakmasından sonra göreve gelen İlker Aycı dönemindeki ilk değişiklik gerçekleşti. Türk Hava Yolları’nda 2013 yılından bu yana genel müdür yardımcılığı görevini yürüten Ömer Faruk Öztürk, görevden alındı.

Ömer Faruk Öztürk, daha önce Personel Yönetimi Başkanı olarak görev yapıyordu. Öztürk, 2013 yılı Şubat ayında Kazım Çalışkan’ın istifa etmesinden sonra İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilmişti.

Airporthaber’e gelen bilgilere göre, Ömer Faruk Öztürk’ün yerine Bosphorus 360 şirtetinin genel müdürü Abdulkerim Çay’ın getirileceği iddia edildi. Ancak bu iddia henüz THY tarafından doğrulanmadı.

KİMLER GİDECEK?

Öte yandan THY’de İlker Aycı döneminin başlamasıyla birkaç ismin daha THY ile yollarının ayrılacağı iddia edildi. Gidecek isimler arasında genel müdür yardımcıları ve başkan seviyesinde isimler bulunduğu birkaç gün içinde gidecek isimlerin kesinlik kazanacağı iddia edildi.

©Airporthaber.com

THY’DE FLAŞ AYRILIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (56)

Khb ~ 3 yıl önce
Nevin Çolak da sırada, hiç merak etmeyin arkadaşlar. İlker Bey çok düzgün bir insan, kaliteli bir yöneticidir. Nevin Hanım hakkında bilgiler çoktan gerekli yerlere verildi. Başarısız, sevilmeyen, torpilli kişiler yerlerinde kalamayacaklar maalesef.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
O gider bu kalır diye birşeymi var..Hepsinin sırası var..Sn.İlker Aycı ya güveniyorum..Elbet zamanı geleni gönderir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Beyza gidecek mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Makam şöförüne ~ 3 yıl önce
Master yapmış makam şöförü kardesım . sen cok daha yukarı görevleri hak edıyorsun. hayatta inişler cıkıslar olur. allah hakkında hayırlısını nasip etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000