24 Temmuz 2016, Pazar 18:21:28

THY'de FETÖ operasyonu başladı

Türk Hava Yolları'nda FETÖ ile bağlantısı tespit edilen çok sayıda ismin görevine son verilmeye başlandı.
  • Thy Genel Md yrd akif konar çok eski dostum, reisin has adamidir, dolaşırken şimdi denk geldim. Yanlış yorumlarla algı yönetimi yapmayın.
  • Kripto fetocu thy genel md yrd akif konar niye hala yerinde???? Fatih koleji mezunu dur kendisi ve daha dune kadar o kolejin yonetiminde idi. Abilerin abisidir kendisi. Demekki fetoculer oyle kolay kolay bitmezmis
  • Bu Fetö operasyonlari dahilinde Düsseldorf ve Köln THY Müdürlüklerindeki yapilanmayi nicin gözardi ediyorlar
  • İyi ki şimdi değil 4-5 sene önce THY' nin içindeki FETÖ'cü ajanları tarafından THY den verimsizlik iddiasıyla atılmışım. Yoksa adım bir de FETÖ'cü ye çıkacaktı. Ajanlar görevdemi hala acaba..?

THY'de beklenen oldu. 15 Temmuz darbe girişimi sonrası bütün kamu kurumlarında FETÖ ile bağlantılı kişilerin uzaklaştırılması ile gözler THY'deki gelişmeye çevrilmişti.

Bir süredir FETÖ'cü isimleri tespit edebilmek için çalışmalarını sürdüren THY, bir genel müdür yardımcısı ve üç başkanı bu iş için görevlendirdi.

Yapılan çalışmalar sonucunda bin'in üzerinde isim tespit edildi. THY, bugünden itibaren FETÖ bağlantısı olan isimlere cep telefonu mesajı göndererek iş akitlerinin fesh edildiğini bildirdi.

Aralarında müdür ve başkanların da yer aldığı çok sayıda ismin  verimsizlik gerekçesiyle bugünden itibaren görevlerine son verildiği belirtildi.

İşten çıkarmaların hafta içi de sürebileceği öğrenildi.

Airporthaber.com ÖZEL

THY'de FETÖ operasyonu başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (222)

Kl34 ~ 1 yıl önce
Thy Genel Md yrd akif konar çok eski dostum, reisin has adamidir, dolaşırken şimdi denk geldim. Yanlış yorumlarla algı yönetimi yapmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bauxite ~ 2 yıl önce
Kripto fetocu thy genel md yrd akif konar niye hala yerinde???? Fatih koleji mezunu dur kendisi ve daha dune kadar o kolejin yonetiminde idi. Abilerin abisidir kendisi. Demekki fetoculer oyle kolay kolay bitmezmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Milli Irade ~ 2 yıl önce
Bu Fetö operasyonlari dahilinde Düsseldorf ve Köln THY Müdürlüklerindeki yapilanmayi nicin gözardi ediyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F84 ~ 2 yıl önce
İyi ki şimdi değil 4-5 sene önce THY' nin içindeki FETÖ'cü ajanları tarafından THY den verimsizlik iddiasıyla atılmışım. Yoksa adım bir de FETÖ'cü ye çıkacaktı. Ajanlar görevdemi hala acaba..?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000