25 Aralık 2017, Pazartesi 13:35:03

THY uçağında 11 saat beklediler!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Dubai seferini yapan uçağı Dubai Uluslar arası Havalimanı yerine El-Maktum Uluslararası Havalimanı’na indi. Yolcular 11 saat boyunca uçakta tutuldu.
  • uçuş ekibinin , kabin memurlarının suçu ne , yolcularda da anlamıyorum bu hırsı. kabin ekibinin ne suçu var ???????????????????
  • Dubaiye gidip araplara para bırakan zihniyeti kınıyorum. Görmemişliğin en önde gideni. Pis arap çölünde ne var ? Gökdelenler ve dünya markaları. Sadece tüketim. Para harcayacak yer mi yok kardeşim gidip araplara para bırakıyorsunuz. Tarihin başından beri araplar bizden nefret eder. Şunu öğrenemediniz gitti.
  • O DEĞİLDE AYLARDIR HATTA BAZI ARKADALARIMIZIN YILLARDIR VE MAHKEMENİN ÖDEMEYE YÖNELİK KARARINA RAĞMEN ÖDEMEDİĞİN TAZMİNATLARIMIZI - ALACAKLARIMIZI YANİ BÜTÜN HAKLARIMIZI NE ZAMAN ÖDEYECEKSİN ??? SHOW YAPARAK ALDIĞIN DUALAR ALIN TERİNİ - ALACAKLARINI - YASAL HAKLARINI ÖDEMEDİĞİN İNSANLARIN BEDDUALARINI ÖRTMEYE YETMEZ BUNU BİL .......
  • Paralel'e bağla kurtul.. Sıkıntı yok .. Kesin onlar yapmıştır.. Eeeey Rıza, konuşmaya devam et... Ver mehteri uğurcuğum!!!

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Dubai seferini yapan uçağı Dubai Uluslar arası Havalimanı yerine El-Maktum Uluslararası Havalimanı’na indi. Yolcular 11 saat boyunca uçakta tutuldu.

Türk Hava Yolları’nın geçtiğimiz Cumartesi günü Atatürk Havalimanı’ndan havalan TK760 sefer sayılı B777-300ER  tipi yolcu uçağı, Dubai Uluslararası Havalimanı’na yaklaşma öncesi havada tam 11 kez tur attıktan sonra yine Dubai’de bulunan El-Maktum Havalimanı’na divert (yönlendirildi) etti.

Yerel saatle 02:00 sularında Dubai El-Maktum Uluslararası Havalimanı’na teker koyan TC-LJA kuyruk tescilli uçak, saatlerce bu havalimanında beklemek zorunda kaldı. Bekleme sırasında yolcular isyan noktasına geldi.

Yaklaşık 11 saat gibi bir süre uçak içerisinde bekletilen yolcular, uçuş görevlileriyle tartıştı.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; THY uçağının Dubai Uluslararası Havalimanı’nda yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle uçağın El-Maktum Havalimanı’na iniş yaptığı öğrenildi.

11 saat boyunca uçak içerisinde bekleyen yolcular o anları kameraya çekti.  Uzun süren beklemenin ardından uçak El-Maktum Havalimanı’ndan yerel saatle 12:30 sularında kalkış yaparak 12:55’te Dubai Uluslar arası Havalimanı’na indi.

ÖNCELİĞİ EMİRATES VE FLYDUBAİ'YE VERDİLER

Edinilen bilgiye göre, yoğun sis nedeniyle uçağın El Maktum Uluslararası Havalimanı'na yönlendirildiği,  yer hizmetlerinin yetersiz olması sebebiyle uçak içersindeki yolcuların tahliye edilemediği belirtildi. Ayrıca tahliyede önceliğin  Emirates ve Flydubai gibi yerel havayollarına verilmesinden dolayı da sorun yaşandığı aktarılırken personel yetersizliği sebebiyle de hem bagaj alımı hem de pasaport kontrollerinde sorunlar yaşandığı vurgulandı. 

©AirportHaber.com ÖZEL
 

THY uçağında 11 saat beklediler!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

anlamadım ~ 8 ay önce
uçuş ekibinin , kabin memurlarının suçu ne , yolcularda da anlamıyorum bu hırsı. kabin ekibinin ne suçu var ???????????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DXB ~ 8 ay önce
Dubaiye gidip araplara para bırakan zihniyeti kınıyorum. Görmemişliğin en önde gideni. Pis arap çölünde ne var ? Gökdelenler ve dünya markaları. Sadece tüketim. Para harcayacak yer mi yok kardeşim gidip araplara para bırakıyorsunuz. Tarihin başından beri araplar bizden nefret eder. Şunu öğrenemediniz gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SBK SBK SBK !!! ~ 8 ay önce
O DEĞİLDE AYLARDIR HATTA BAZI ARKADALARIMIZIN YILLARDIR VE MAHKEMENİN ÖDEMEYE YÖNELİK KARARINA RAĞMEN ÖDEMEDİĞİN TAZMİNATLARIMIZI - ALACAKLARIMIZI YANİ BÜTÜN HAKLARIMIZI NE ZAMAN ÖDEYECEKSİN ??? SHOW YAPARAK ALDIĞIN DUALAR ALIN TERİNİ - ALACAKLARINI - YASAL HAKLARINI ÖDEMEDİĞİN İNSANLARIN BEDDUALARINI ÖRTMEYE YETMEZ BUNU BİL .......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kolay ~ 8 ay önce
Paralel'e bağla kurtul.. Sıkıntı yok .. Kesin onlar yapmıştır.. Eeeey Rıza, konuşmaya devam et... Ver mehteri uğurcuğum!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000