26 Temmuz 2017, Çarşamba 11:01:57

THY uçağı Boston'dan havalanamadı!

Türk Hava Yolları'nın Boston-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan uçağı yaşanan teknik bir arıza nedeniyle seferden alındı. Uçuş iptal edildi.
  • 777 varken 330 ABD.de ne iş yapar
  • Torpille pilot alırsanız böyle olur havalanamaz bazen risk alacaksın arkadsşım o uçağı arıza da olsa kaldıracaksın
  • Dont worry,İşinde profesyonel 100 lük HS& hödük LK muhteşem ikilisi ve alttaki yalaka zerzavat takım bu işi halleder!!!,sıkıntı yok benim bildiğim Bilal Ekşi bey zeki ve takipçidir,bunları iyi tanır bu ikiliyi ,naptıklarını ne yapmadıklarını çok iyi biliyor ama gereğini yapabilirmi bilemiyorum,bu mesajıda okuyacağını da biliyorum
  • Hadi diğer yolcular neyse de "Recep Ivedik" ve ailesinin kalması hoş olmamış. Bence tk ivedilikle bir business jet göndererek onları tahliye etmeliydi... Şaka mısınız arkadaş? Haber için çok mu önemliydi bu detay?

Türk Hava Yolları'nın Boston Logan Uluslararası Havalimanı'ndan yerel saatle tarifeli olarak 23:35'te havalanarak İstanbul'a gelmesi planlanan yolcu uçağı yaşanan teknik bir arıza nedeniyle seferden alındı.

AirportHaber'in Türk Hava Yolları kaynaklarından edindiği bilgiye göre; A330-300 tipi yolcu uçağı TK82 seferini yapmaya hazırlandığı sırada teknik bir arıza meydana geldi. TC-JOK kuyruk tescilli uçakla gerçekleştirilmesi planlanan sefer ilk olarak yerel saatle 03:00'e kadar gecikmeye alındı. Ardından arızanın giderilemeyeceği anlaşılması üzerine uçak seferden çekildi.

Boston'dan İstanbul'a gelmek üzere havalimanında bekleyen yolcuların bir sonraki seferle Türkiye'ye getirileceği belirtildi.

Uçağın yolcuları arasında, "Recep İvedik" karakteriyle tanınan Şahan Gökbakar ve ailesinin de bulunduğu öğrenildi.

THY uçağı Boston'dan havalanamadı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

777 ~ 12 ay önce
777 varken 330 ABD.de ne iş yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olacağı bu ~ 12 ay önce
Torpille pilot alırsanız böyle olur havalanamaz bazen risk alacaksın arkadsşım o uçağı arıza da olsa kaldıracaksın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cozer ~ 12 ay önce
Dont worry,İşinde profesyonel 100 lük HS& hödük LK muhteşem ikilisi ve alttaki yalaka zerzavat takım bu işi halleder!!!,sıkıntı yok benim bildiğim Bilal Ekşi bey zeki ve takipçidir,bunları iyi tanır bu ikiliyi ,naptıklarını ne yapmadıklarını çok iyi biliyor ama gereğini yapabilirmi bilemiyorum,bu mesajıda okuyacağını da biliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnce detay ~ 12 ay önce
Hadi diğer yolcular neyse de "Recep Ivedik" ve ailesinin kalması hoş olmamış. Bence tk ivedilikle bir business jet göndererek onları tahliye etmeliydi... Şaka mısınız arkadaş? Haber için çok mu önemliydi bu detay?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000