31 Ağustos 2017, Perşembe 09:33:06

THY Lufthansa'yı geride bıraktı

THY, temmuz ayında yüzde 13.6’lık büyüme ile sunduğu koltuk kapasitesinde Avrupa’da Lufthansa’yı geçerek üçüncülüğe oturdu.
  • Ben THY ile hic bir problem yasamadim, herzaman memlun kaldim, THY ile ucdugum icin gurur duydum. Ic hatlar ucuslarinda erken geldiyim icin bir evvelki ucak ile gitmek istermisin diye bana firsat sundulat, sen gel boyle hizmeti bati ulkelerinde bul bakalim. Ben Avustralyada yasiyorum boyle durumlarda erken gidin ucak bos gider seni gondermezler, ha ucretini odersen gidersin. THY Insal Allah bati hava yollarri gibi uygulamalara gitmez. Yanliz Avustralyadan memlekete THY ile ucmak hala bir hali pahali, Katar, Emirate,Etihad, Singapur hava yollarina nazaran, oda THY nin Avustralyaya direk gelmedigi icin kaynaklaniyor diye dusunuyorum. Insal Allah THY'yi Avustralya Melbourne semalarinda en yakin zamanda gorebiliriz.
  • Yesss tk did it!!!!!! Bak. Hakli ciktim. soylemistim. Aylar once burda yazmistim. Lufthansa yi uflersen milyon parcaya bolunur. ALmanlar cildirmanin son noktasinda. En son Turkler guluyo, onlar iyi guler. hihi.
  • Ya anlamadığım şu şirket zararda.koltuğu 1 tl den sat dünya şampiyonu ol ama zarar et bu nasıl mantık o zaman,
  • Berlin istanbul rt bileti 1000€ satarak mı başardın bunu...

THY, temmuz ayında yüzde 13.6’lık büyüme ile sunduğu koltuk kapasitesinde Avrupa’da Lufthansa’yı geçerek üçüncülüğe oturdu.

Routesonline tarafından hazırlanan Avrupa havacılığının Temmuz 2017 rakamlarına Türkiye damga vurdu.

Haziran ve Temmuz ayları karşılaştırıldığında Türk Hava Yolları (THY) yüzde 13.6'lık büyüme ile sunduğu koltuk kapasitesinde Avrupa'da Lufthansa'yı geçerek üçüncülüğe oturdu. İlk iki sırada ise düşük maliyetli İrlandalı Ryanair ile İngiliz Easyjet yer aldı. Yani THY, Avrupa'daki ucuzcular dışında ana taşıyıcılar arasında en çok koltuk arz eden şirket oldu. (Sabah)

THY Lufthansa'yı geride bıraktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Mutlu ~ 11 ay önce
Ben THY ile hic bir problem yasamadim, herzaman memlun kaldim, THY ile ucdugum icin gurur duydum. Ic hatlar ucuslarinda erken geldiyim icin bir evvelki ucak ile gitmek istermisin diye bana firsat sundulat, sen gel boyle hizmeti bati ulkelerinde bul bakalim. Ben Avustralyada yasiyorum boyle durumlarda erken gidin ucak bos gider seni gondermezler, ha ucretini odersen gidersin. THY Insal Allah bati hava yollarri gibi uygulamalara gitmez. Yanliz Avustralyadan memlekete THY ile ucmak hala bir hali pahali, Katar, Emirate,Etihad, Singapur hava yollarina nazaran, oda THY nin Avustralyaya direk gelmedigi icin kaynaklaniyor diye dusunuyorum. Insal Allah THY'yi Avustralya Melbourne semalarinda en yakin zamanda gorebiliriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grb ~ 11 ay önce
Yesss tk did it!!!!!! Bak. Hakli ciktim. soylemistim. Aylar once burda yazmistim. Lufthansa yi uflersen milyon parcaya bolunur. ALmanlar cildirmanin son noktasinda. En son Turkler guluyo, onlar iyi guler. hihi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zarar ~ 11 ay önce
Ya anlamadığım şu şirket zararda.koltuğu 1 tl den sat dünya şampiyonu ol ama zarar et bu nasıl mantık o zaman,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarar ~ 11 ay önce
THY low cost değil canım benim :) Bin liradan aşağı kaç yere uçuyor ki ne 1 lirası
Berlin ~ 11 ay önce
Berlin istanbul rt bileti 1000€ satarak mı başardın bunu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amsterdam ~ 11 ay önce
Amsterdam istanbul € 260 civari. Mesafe olarak daha uzun Berlin istanbula daha yakin. € 1000 nerden cikardiysan iftiraci.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000