10 Ağustos 2017, Perşembe 10:33:45

THY Kudüs çağrısına kayıtsız kalmadı

Twitter’da başlatılan ‘#ThyKudüseİndirimYap’ etiketine Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi'den cevap geldi.
  • Kudüs ziyareti maskesi ile İsrailin başka şehirlerine sızıp terör faaliyetlerinde bulunmak isteyen militanlara çok dikkat etmesi gerekir İsrailin.
  • Zamlar ne oldu ? Bi laf attınız ortaya daha da ses çıkmadı ?
  • !!!!
  • Ucuz reklam, başka kapıya! Türkiye nere, islamiyet ve insan hakları nere!!

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, ''Anlaşma yapan acentalara Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gidiş-dönüş bilet ücreti 159 dolardır'' dedi.

Sosyal medya platformu Twitter’da kullanıcılar tarafından başlatılan '#ThyKudüseİndirimYap' etiketi kısa sürede 'trend topic' olarak bilinen, Türkiye’nin en çok konuşulan gündem başlıklarının yer aldığı listeye girdi.

Kullanıcıların sosyal medya aracılığı ile yaptıkları çağrıyı karşılıksız bırakmayan THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Ekşi paylaştığı tweette, ''Ve Kudüs şehri. Gökte yapılıp yere indirilen şehir.(S.Karakoç). Anlaşma yapan acentalara (Sabiha'dan) gidiş-dönüş bilet ücreti 159 dolardır'' ifadelerini kullandı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; yapılacak işlemlerin acenteler üzerinden gerçekleştirilmesi durumunda yolcuların bu fiyatlardan faydalanabileceği öğrenildi.

Türk Hava Yolları'nın söz konusu kampanyası Sabiha Gökçen Havalimanı - Tel Aviv uçuşları arasında yaptığı uçuşları kapsıyor. Öte yandan Kudüs, kara yoluyla Tel Aviv'e yaklaşık 70 kilometrelik mesafede bulunuyor.

THY Kudüs çağrısına kayıtsız kalmadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Mişon ~ 11 ay önce
Kudüs ziyareti maskesi ile İsrailin başka şehirlerine sızıp terör faaliyetlerinde bulunmak isteyen militanlara çok dikkat etmesi gerekir İsrailin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bizim ~ 11 ay önce
Zamlar ne oldu ? Bi laf attınız ortaya daha da ses çıkmadı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalancı solomon ~ 11 ay önce
!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geç bunları ~ 11 ay önce
Ucuz reklam, başka kapıya! Türkiye nere, islamiyet ve insan hakları nere!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000