25 Ocak 2016, Pazartesi 12:10:50

THY dev anlaşmayı duyurdu

Türk Hava Yolları, Batman Superman'a karşı: Adaletin Şafağı filmi için reklam anlaşması imzaladığı Warner Bross yetkilileriyle bir lansman gerçekleştirdi.
  • lodostan dolayi thy gotham ucagı iptal oldu batmane bindikte geldik.
  • Yıllardır okuyorum sürekli amerikan reklamları bir anlamda amerikan mandası olduk Eskişehiri gezmiştim Nasrettin Hoca karekterini şehrin bir çok yerinde kullanmışlar porsuk çayında gezi teknelerinde teknelerin ismi Nasrettin Hoca her yerde heykel ve hediyelik eşyaları var şimdi durum böyleyken tutup sürekli amerikan karakterlerinin ve yabancı hayranlığının faydası nedir.Yetmedimi yabancılaştığımız nesil obezleşiyor amerikan beslenme alışkanlığıyla amerikalılarda obez oldu geçen polislerini koşarken gördüm hepsi bıngıl bıngıl,tabi thy ye uluslararası prejtij için yapılıyor ancak hiçmi Türk kültürüne sahip çıkmayacağız uçakların üzerine Türk'ün havayolu yaz amerikan karakteri veya avrupalı futbol takımı reklamı al oldu olacak amerikan vatandaşı olalım bitsin.Hem amerika bize ne fayda sağladı fransa olsa neyse ülkesini nazi işgalinden kurtardı fransızlarda jest olarak disneyland i yaptı ancak son gördüğümde fantoma karakteri fransızdır onun hikayesini anlatan bir bölümüde açmışlar disneyland içinde.Adam senin ülkeni işgalden kurtarmış komutanları abd yi öven bir konuşma yapmayı bile reddetti milliyetçiliğine yediremedi niçin bu kadar yabancılaşıyoruz hiçmi milliyetçiliğiniz yok sizin nedir bu abd sevdası abd terörü desteklemiyormu Org Edip Başer abd li komutana pkkyı desteklediğine dair fotoğraf gösterdi cevap vermezseniz istifa ederim dedi ve öyle oldu kitabında yazıyor kanatsız uçmak kitabın adı ,hiç tarih okumadı bu thy yöneticileri hiçmi okul kitap görmedi hepsi cia ajanımı nedir bu abd sevdası azıcık Türk olun Türk.
  • Temel Bey'i göremedim . Sanırım o da Gotham'daki törene gitmeye çalışıyormuş :)))
  • lütfen disney kahramanlarına boyayın uçağı. mesela enchansia ya uçuş başlatın uçağı da sophia karakterine boyayın. yada karlar ülkesi elsa ve anna.

Türk Hava Yolları, Batman Superman'a karşı: Adaletin Şafağı filmi için reklam anlaşması imzaladığı Warner Bross yetkilileriyle bir lansman gerçekleştirdi.

Atatürk Havalimanı'ndaki Türk Hava Yolları hangarında gerçekleştirilen lansmanda AirportHaber'in günler öncesinden duyurduğu Batman ve Superman boyamalı uçak da tanıtıldı.

Tanıtımda açıklamalarda bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı; '2016 yılı bizim için özel bir yıl olacak. Büyük gelişme katediyoruz ve çok daha iyi olacağız. Ancak şu sıralar hava muhalefeti nefeniyle zor günler yaşıyoruz. Umuyorum hava şartları bir an önce normale dönsün ve uçuşlarda sorun yaşanmasın' dedi.

THY'NİN YENİ ROTALARI GOTHAM VE METROPOLIS

Aycı; 'Buradan yeni hatlarımızın duyurusunu ilk kez yapıyorum. THY'nin yeni rotası Gotham City ve Metropolis (hayali şehirler) olacak. Buralardan izin almak pek kolay olmadı. Çünkü buralarda çok etkili iki adamdan geçmeye çalıştık. Birisi Bruce Wayne diğeri de Clark Kent. Bunlar bu şehirde çok etkili iki kahraman. Tabi burada Warnerr Bros yetkilileri ve kurumsalda çalışan arkadaşlarımızın başarısıyla beraber bu hattı güvenle açıklıyorum. Hayırlı olsun. Markamızı ve yolcumuzun yanı sıra bayrağımızı her yere taşımaya devam edeceğiz.Ayrıca yeni açacağımız Atlanta hattı ile birlikte ABD'ye taşıdığımız günlük yolcu sayısı 5 binden 6 bin 500'e yükselecek' ifadelerini kullandı.

THY BEN AFFLECK VE JESSE EISENBERG'i AYNI REKLAMDA OYNATTI

Türk Hava Yolları'nın bir diğer sürprizini de burada açıklayan İlker Aycı; 'Filmin başrol oyuncusu Ben Affleck ve Jesse Eisenberg ile reklam filmi çektik. Bu reklam, filmin gösterime girmesinden iki hafta kadar önce yayınlanacak ve Şubat ve Mart aylarında gösterilecek.

Dev bir filmle dev bir anlaşma yaptık. Filmde hem uçağın içi hem de dışı görünecek ve filmin en önemli düğümlerinden birisi de bizim uçağımızda çözülecek. 

Bu uçağı eskitme boyamayla bu hale getiren çalışanlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çok daha fazla sürprizlerle karşınızda olacağız' dedi.

Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bu sponsorluk sonrası Türk Hava Yolları yolcularını film temalı bir takım sürprizler bekliyor. Buna göre;

·        Yetişkinler için göz maskesi, terlik gibi ürünlerden seyahat kitleri,

·         Çocuklar için terlik, çocuk kulaklıkları ve saat gibi ürünlerden oluşan seyahat kiti,

·        Film temalı uçak içi menü kartları ve yiyecek ikramları,

·        Film temalı Miles & Smiles kartı yolcumuzun kullanımına sunuldu.

©AirportHaber 

THY dev anlaşmayı duyurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

yine iptall ~ 2 yıl önce
lodostan dolayi thy gotham ucagı iptal oldu batmane bindikte geldik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amerikan ~ 2 yıl önce
Yıllardır okuyorum sürekli amerikan reklamları bir anlamda amerikan mandası olduk Eskişehiri gezmiştim Nasrettin Hoca karekterini şehrin bir çok yerinde kullanmışlar porsuk çayında gezi teknelerinde teknelerin ismi Nasrettin Hoca her yerde heykel ve hediyelik eşyaları var şimdi durum böyleyken tutup sürekli amerikan karakterlerinin ve yabancı hayranlığının faydası nedir.Yetmedimi yabancılaştığımız nesil obezleşiyor amerikan beslenme alışkanlığıyla amerikalılarda obez oldu geçen polislerini koşarken gördüm hepsi bıngıl bıngıl,tabi thy ye uluslararası prejtij için yapılıyor ancak hiçmi Türk kültürüne sahip çıkmayacağız uçakların üzerine Türk'ün havayolu yaz amerikan karakteri veya avrupalı futbol takımı reklamı al oldu olacak amerikan vatandaşı olalım bitsin.Hem amerika bize ne fayda sağladı fransa olsa neyse ülkesini nazi işgalinden kurtardı fransızlarda jest olarak disneyland i yaptı ancak son gördüğümde fantoma karakteri fransızdır onun hikayesini anlatan bir bölümüde açmışlar disneyland içinde.Adam senin ülkeni işgalden kurtarmış komutanları abd yi öven bir konuşma yapmayı bile reddetti milliyetçiliğine yediremedi niçin bu kadar yabancılaşıyoruz hiçmi milliyetçiliğiniz yok sizin nedir bu abd sevdası abd terörü desteklemiyormu Org Edip Başer abd li komutana pkkyı desteklediğine dair fotoğraf gösterdi cevap vermezseniz istifa ederim dedi ve öyle oldu kitabında yazıyor kanatsız uçmak kitabın adı ,hiç tarih okumadı bu thy yöneticileri hiçmi okul kitap görmedi hepsi cia ajanımı nedir bu abd sevdası azıcık Türk olun Türk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Remzi ~ 2 yıl önce
Temel Bey'i göremedim . Sanırım o da Gotham'daki törene gitmeye çalışıyormuş :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sn. aycı ~ 2 yıl önce
lütfen disney kahramanlarına boyayın uçağı. mesela enchansia ya uçuş başlatın uçağı da sophia karakterine boyayın. yada karlar ülkesi elsa ve anna.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000