11 Ekim 2015, Pazar 16:20:51

THK'da oy sayımı başladı

Türk Hava Kurumu'nun yeni başkanını belirleyecek olan Genel Kurul'da oy kullanma işlemi sona erdi, oy sayımına başlandı.
  • İsimler okulların en tecrübeli isimleri. Hepsi birbirinden değerli uçuş öğretmenleri. Dünyanın en büyük sportif havacılık organizasyonu THK' nun çok değerli personelleri. İsimleri karalamayalım lütfen. Çünkü onlar THK' nu dünyada temsil eden isimler.
  • Sevgili UçKaç... Şimdi arkana bakmadan ordan kaç Aslan'ım!!! Salim Amcan Seni Muhtemelen Öpecek
  • Kürşat paşam. Genel merkezde, delegelere yön vermeye çalışan hocalardan baslayin önce. .. Ayrica onlarin ne isi var orada, gitsin öğretmenlik yapsinlar.
  • Hee görürsünüz maaşı...Bu da oteki satar siz de avucunuzu yalarsınız artık. Genel kurulda kuvvet komutanlarının işi neydi acaba, ne bekliyorlar acaba kurumdan merak ediyorum. Şüpheleniyor insan...

Türk Hava Kurumu'nun yeni başkanını belirleyecek olan Genel Kurul'da oy kullanma işlemi sona erdi, oy sayımına başlandı.

Bugün sabah saatlerinde başlayan Türk Hava Kurumu Seçimli Genel Kurulu'nda oy kullanma işlemi sona erdi. Oy tasnif komisyonu kullanılan oyları saymaya başladı.

1. Sandık:

Mustafa San: 47 

Kürşat Atılgan: 47

2. Sandık

Mustafa San: 60

Kürşat Atılgan: 64

3. Sandık

Mustafa San: 43

Kürşat Atılgan: 82

4. Sandık

Mustafa San: 43

Kürşat Atılgan:72

5. Sandık

Mustafa San:45

Kürşat Atılgan:59

THK'da oy sayımı başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Tecrübe ~ 3 yıl önce
İsimler okulların en tecrübeli isimleri. Hepsi birbirinden değerli uçuş öğretmenleri. Dünyanın en büyük sportif havacılık organizasyonu THK' nun çok değerli personelleri. İsimleri karalamayalım lütfen. Çünkü onlar THK' nu dünyada temsil eden isimler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HRKS HADDİNİ BLCK ~ 3 yıl önce
O zaman işlerini yapacaklar kardeş, kimse bedava çalıştırmıyo onları. Emeklerinin karşılığında maaş alıyorlar. Ama her zaman daha fazlasını istedikleri için olaylar bu noktalara geliyo, Size ne seçimden...HERKES HADDİNİ BİLECEK
Uçtu Kaçtı ~ 3 yıl önce
Sevgili UçKaç... Şimdi arkana bakmadan ordan kaç Aslan'ım!!! Salim Amcan Seni Muhtemelen Öpecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Daha var ~ 3 yıl önce
gürcan gür.halil öztürk,ufuk tandogan,ömer aydın,fikret söğüt, muammer evcı, ersel özkan,mehmet arslan, beyazıt yıldırım burakhanda var laaaa.
Gereğini yapin ~ 3 yıl önce
Kürşat paşam. Genel merkezde, delegelere yön vermeye çalışan hocalardan baslayin önce. .. Ayrica onlarin ne isi var orada, gitsin öğretmenlik yapsinlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PARAŞÜT ~ 3 yıl önce
Sayın Kürşat Başkanım delegelere şube başkanlarına sizin vakıfta 500 bine oda döşettiğinizi anlatan hocalardan başlamanızı öneriyorum. Bu hocamız size bu iftirasını nasıl açıklayacak acaba merak ediyorum.
Seçim ~ 3 yıl önce
Hee görürsünüz maaşı...Bu da oteki satar siz de avucunuzu yalarsınız artık. Genel kurulda kuvvet komutanlarının işi neydi acaba, ne bekliyorlar acaba kurumdan merak ediyorum. Şüpheleniyor insan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000