18 Mart 2015, Çarşamba 08:15:56

TEN TEN DÜNYAYI GEZECEK

Ünlü çizgi roman karakteri 'Ten Ten', Belçika Brussels Havayolları'na ait uçağın üzerine işlenen resmiyle, uçarak dünyayı dolaşacak.
  • Evet pardon siz uçak teknisyenisiniz, mühendiste olabilir? Yoksa pilot musunuz? Ne biliyim ya da Airbus'ta üst düzey bir mevkiniz mi var? Kaba tabirleriniz zaten sizin ne kadar bilgili olduğunuzu gösteriyor! Ayrıca diyelimki hiç uçakları tanımıyorum, A320 fln ne bilmem diyelim; FSX'le flnda uçmuyorum ondan da emin olun, fazlasıyla bilgi edinebileceģim kaynağım var merak etmeyin! Ya sabır, herkes çok bilmiş zaten buralarda!!! Gidin havanızı sokaklarda atın!
  • karşı Tarafın ne olduğunu bilmeden s.dik yarıştırma, uçuşlar içinde olabilirsin ama uçaklarla ilgili bilgi sahibi olmadığın belli. Fsx falan uçuyorsundur kesin aferin sanA
  • Sn 'menzil' , emin ol senden daha bilgiliyimdir bu konuda, yıllardır uçukların içindeyim.Bilmem anlatabildim mi? !!! Dünya'yı gezecek diyor, gezsin bakalım nereye kadar uçar tek seferde??
  • Ucak boyiyacaklarina biraz ucak alsinlar ...

Ünlü çizgi roman karakteri 'Ten Ten', Belçika Brussels Havayolları'na ait uçağın üzerine işlenen resmiyle, uçarak dünyayı dolaşacak.

'Ten Ten' çizgi roman karakteri, Airbus A320 tipi uçak ile dünyayı dolaşacak. Ünlü çizer Herge’nin kaleminden Belçika’da doğan 'Ten Ten', neredeyse üç neslin unutulmaz çizgi film kahramanları arasında yer alıyor. Maceralarında sürekli seyahat eden 'Ten Ten' sık sık uçuyor. Hava yolu firması da bu ana fikir kapsamında Ten Ten’i denizaltısı ile birlikte uçağın üzerine işleyerek, özellikle çocukların büyük beğenisini topladı. Ten Ten, Airbas A 320 uçağına çizilen resmi ile maceralarına tüm dünyada uçarak devam edecek.

Airbus firmasının çalışma hakkında resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Uçak boyama sanatçısı Andre Eissele tarafından Çek Cumhuriyet’inde yürütülen bin 500 saatlik bir çalışma. Çizgi film karakteri Professeur Tournesol tarafından icat edilen köpekbalığı şeklindeki denizaltı dayalı, büyük bir siyah köpekbalığı temsil uçağın üzerinde yer alıyor. Belçika kültürünü yaymak için yapıldığı ifade edilen çalışma havacılık dünyasında büyük beğeni topladı" denildi.

 

TEN TEN DÜNYAYI GEZECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Bhdr ~ 3 yıl önce
Evet pardon siz uçak teknisyenisiniz, mühendiste olabilir? Yoksa pilot musunuz? Ne biliyim ya da Airbus'ta üst düzey bir mevkiniz mi var? Kaba tabirleriniz zaten sizin ne kadar bilgili olduğunuzu gösteriyor! Ayrıca diyelimki hiç uçakları tanımıyorum, A320 fln ne bilmem diyelim; FSX'le flnda uçmuyorum ondan da emin olun, fazlasıyla bilgi edinebileceģim kaynağım var merak etmeyin! Ya sabır, herkes çok bilmiş zaten buralarda!!! Gidin havanızı sokaklarda atın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bhdr'a ~ 3 yıl önce
karşı Tarafın ne olduğunu bilmeden s.dik yarıştırma, uçuşlar içinde olabilirsin ama uçaklarla ilgili bilgi sahibi olmadığın belli. Fsx falan uçuyorsundur kesin aferin sanA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bhdr ~ 3 yıl önce
Sn 'menzil' , emin ol senden daha bilgiliyimdir bu konuda, yıllardır uçukların içindeyim.Bilmem anlatabildim mi? !!! Dünya'yı gezecek diyor, gezsin bakalım nereye kadar uçar tek seferde??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ucak boyiyacaklarina biraz ucak alsinlar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000