27 Haziran 2009, Cumartesi 16:05:00

Temeli Bakan Yıldırım atacak

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, memleketi Erzincan’a yapılacak olan yeni İç ve Dış Hatlar Terminal binasının temelini atacak.
  • TEBRİKLER!....Ne güzel de yazmış herşeyi çok doğru bir şekilde dile getirmişsiniz.Benim ve benim gibi düşünüp olanbiteni objektif şekilde gözlemleyen herkesin fikirlerine tercüman olmuşsunuz. Temel bey gerçektende hamdi ve candan beyin altında eziliyor.Fakat maalesef bu durumu görmesi gerekip göremeyenler var.
  • sayın arkadaşım Temelin temsil ettiği zihniyetle bir alıp veremediğimiz yok, hatta bende koyu muhafazakar bir insanım, Temelin gitmesini istemem Temel i düşündüğüm için, çünkü şirkette hiçbir yetkisi yok ve Candan ve Hamdi nin altında eziliyor. Böyle genel müdürlük olmaz!. O gitsinde ve yerine masaya yumruğunu vurup "eğer ben buranın genel müdürüysem, bir genel müdür ne yapması gerekirse ben de onu yaparım arkadaş" diyen bir genel müdür gelsin, istediğimiz bu. Şu an için Temel Kotil var mı yokmu belli değil çünkü elinde yetkisi yok. Böyle şirket yönetilmez, bakkal değil 12.000 kişilik şirket yönetiyorsun. Do you understand?
  • Bazı arkadaşlar THY'nin büyüyüp kara geçmesini sıkça dile getiriyorlar.H.Topçu gibi yönetimde mali müşavir olduğu sürece rakamların şişirilerek söylenmesi kaçınılmazdır.Hükümet desteği olmasa o zaman görürüz onların hallerini.Ayrıca şirkette geçmiş dönemlerde olmadığı kadar kadrolaşma vardır.
  • Öncelikli olarak personel alımlarında gerekli vasıflara haiz kişiler alınmalı ki hizmet kalitesi artsın.Maalesef alınan personelin çoğu gerekli vasıflara haiz değil.(uçuş emniyeti bilgisi ,sağlık, yabancı dil bilgisi,dış görünüş,vs.)THY'ninson yıllarda hizmet kalitesi artmamıştır.(bazı değişik ikramların sunulması hizmet kalitesini arttırdığını göstermez.)

Erzincan Havaalanı yeni İç ve Dış Hatlar Hizmet Binasının temel atma töreni yarın sabah saat 10:00’da Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın da katılımıyla yapılacak.

Yıldırım’ın memleketi Erzincan’a yapılacak yeni terminal binalarının yapımının tamamlanmasıyla Erzincan Havaalanı yepyeni ve modern bir görünüme kavuşacak.

Erzincan Havaalanı İç ve Dış Hatlar Terminal binalarının bir yıl içinde hizmete girmesi planlanıyor.

Bakan Yıldırım, Nisan ayında da Sivas Havaalanı yeni terminal binasının temelini atmıştı.

Temeli Bakan Yıldırım atacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
TEBRİKLER!....Ne güzel de yazmış herşeyi çok doğru bir şekilde dile getirmişsiniz.Benim ve benim gibi düşünüp olanbiteni objektif şekilde gözlemleyen herkesin fikirlerine tercüman olmuşsunuz. Temel bey gerçektende hamdi ve candan beyin altında eziliyor.Fakat maalesef bu durumu görmesi gerekip göremeyenler var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sayın arkadaşım Temelin temsil ettiği zihniyetle bir alıp veremediğimiz yok, hatta bende koyu muhafazakar bir insanım, Temelin gitmesini istemem Temel i düşündüğüm için, çünkü şirkette hiçbir yetkisi yok ve Candan ve Hamdi nin altında eziliyor. Böyle genel müdürlük olmaz!. O gitsinde ve yerine masaya yumruğunu vurup "eğer ben buranın genel müdürüysem, bir genel müdür ne yapması gerekirse ben de onu yaparım arkadaş" diyen bir genel müdür gelsin, istediğimiz bu. Şu an için Temel Kotil var mı yokmu belli değil çünkü elinde yetkisi yok. Böyle şirket yönetilmez, bakkal değil 12.000 kişilik şirket yönetiyorsun. Do you understand?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bazı arkadaşlar THY'nin büyüyüp kara geçmesini sıkça dile getiriyorlar.H.Topçu gibi yönetimde mali müşavir olduğu sürece rakamların şişirilerek söylenmesi kaçınılmazdır.Hükümet desteği olmasa o zaman görürüz onların hallerini.Ayrıca şirkette geçmiş dönemlerde olmadığı kadar kadrolaşma vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Öncelikli olarak personel alımlarında gerekli vasıflara haiz kişiler alınmalı ki hizmet kalitesi artsın.Maalesef alınan personelin çoğu gerekli vasıflara haiz değil.(uçuş emniyeti bilgisi ,sağlık, yabancı dil bilgisi,dış görünüş,vs.)THY'ninson yıllarda hizmet kalitesi artmamıştır.(bazı değişik ikramların sunulması hizmet kalitesini arttırdığını göstermez.)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000