03 Nisan 2017, Pazartesi 14:37:51

Temel Kotil'e yeni görev

TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, TEI'nin de yönetim kurulu başkanlığına getirildi.
  • bu Rize 'den de ne kadar çok ..... çıkıyormuş.Fetoooooo
  • MEYVE VEREN AĞAÇ...
  • arkadaslar bakın negüzel bir düzen kurulmuş.Bulundukları görevden dolayı zatten kurumlardan maaş alan arkadaşlar,birde yönetim kurulu üyesi diye bu kurumlardan da maaş alıyor vb.kurumlardada ayrıca maaş alıyor.Ne güzel dünya!at imzayı koy cebe milyonları..Bakalım yenen bu milletin hakkı nasıl çıkıcak kursaklarından
  • Bir kotil birde ismail demir. Ismail demirde benim hemserim fakat en buyuk dabeyi Ismail demirden yedik. Allah buyuktur , Elbete bizede bir gun karanlik gecelerin nurlu sabahi. Olacaktir, Elbete dunya duzeni kurulacak. Turkiyede Yerini alacaktir.

TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, TEI'nin de yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

TEI'nin Genel Kurulu'nda alınan kararla Temel Kotil'in TEI Yönetim Kurulu Başkanlığı'na getirildiği duyuruldu. Yeni yönetim TEI'nin internet sitesinden de açıklandı.

Yapılan açıklamada:

27 Mart 2017 tarihinde gerçekleşen TEI Genel Kurulu'nda yeni yönetim kurulu belirlendi. TUSAŞ Genel Müdürü Sayın Temel Kotil TEI’nin yeni yönetim kurulu başkanı oldu.

Temel Kotil'e yeni görev

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

hırsız herifler ~ 1 yıl önce
bu Rize 'den de ne kadar çok ..... çıkıyormuş.Fetoooooo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KÜZEL YURDİMUN GÜZEL İNSANİ ~ 1 yıl önce
MEYVE VEREN AĞAÇ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
200 ~ 1 yıl önce
arkadaslar bakın negüzel bir düzen kurulmuş.Bulundukları görevden dolayı zatten kurumlardan maaş alan arkadaşlar,birde yönetim kurulu üyesi diye bu kurumlardan da maaş alıyor vb.kurumlardada ayrıca maaş alıyor.Ne güzel dünya!at imzayı koy cebe milyonları..Bakalım yenen bu milletin hakkı nasıl çıkıcak kursaklarından

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 1 yıl önce
Bir kotil birde ismail demir. Ismail demirde benim hemserim fakat en buyuk dabeyi Ismail demirden yedik. Allah buyuktur , Elbete bizede bir gun karanlik gecelerin nurlu sabahi. Olacaktir, Elbete dunya duzeni kurulacak. Turkiyede Yerini alacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000