23 Ekim 2010, Cumartesi 11:12:34

TASSA'DAN "DERELİ" AÇIKLAMASI

AirportHaber’in dün “TASSA, BU SORUNUN CEVABI İÇİN SORUŞTURULUYOR” başlıklı haberine Havayolları Kabin Memurları Derneği’nden yazılı bir açıklama geldi. Peki, açıklamada ne denildi?
  • ı have a dream too....fakat bence dream değil artık çok kan kaybettiler...şık hareketler değil bunlar...................
  • bir gün bir charter kabin memuru da tassanın başkanı olacaktır!
  • tabii teknik başkan vekilinin genel sekretere olan öfkesi pek manidar gelmiş bazılarına...
  • o kadar özel şirket varken neden başkanlık thy personelinde onur pegasus saga siz nerdesiniz niye başkanlığa oynamıyorsunuz???
İşte TASSA tarafından yapılan o yazılı açıklama:
 
“TÜM  ÜYELERİMİZE  ve  KAMUOYUNA DUYRULUR
 
22 Ekim 2010 tarihinde internet sitenizde yayınlanan  “TASSA, Semra Dereli’yi Neden Görevden Aldı “ başlıklı haber gerçekleri yansıtmamaktadır:
 
1.10.08.2010 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında alınan ( 1) numaralı karar gereğince; Semra Dereli CİVELEKHAN’ın dernek üyeliği ve Yön.Krl.Genel Sekreter görevinin sona erdirilmesi, tüzük maddesi gereğince hem yazılmış hem de Semra Dereli CİVELEKHAN’a açıklanarak anlatılmıştır.Yaklaşık 1,5 yıl resmi olarak Yön.Krl.genel sekreterliği görevini, daha öncesinde de Yönetim Kurulu Üyesi olmaksızın Tassa EXTRA dergisi Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmüş olan Semra Dereli CİVELEKHAN’ın en az diğer yönetim kurulu üyeleri kadar derneğimiz tüzüğünü bilmesi gerektiği aşikardır.TASSA Yönetim Kurulu olarak sitenizdeki haberde yer aldığı gibi Semra Dereli CİVELEKHAN dernek yönetiminden İHRAÇ edilmemiştir (ihracı gerektiren haller ve tüzük gereği yasal olarak üyeliğin sona ermesi birbirinden tamamen farklı durumlardır). Dolayısı ile herhangi bir haksız ve uygunsuz uygulama söz konusu değildir.
 
2.Yine aynı haberde bahsi geçen Denetleme Kurulu Üyesi Mine ŞEREFOĞLU 16 Eylül 2010 tarihinde fiili Kabin memurluğu görevinin sona erdiğini dernek yönetimine bildirmiş olup, 21.09.2010 tarihindeki ilk yönetim kurulu toplantısında (4) no’lu karar ile  tıpkı Semra DERELİ CİVELEKHAN’ın üyelik ve Yön.Krl.Üyeliği görevlerinin sona erdirilmesindeki prosedür uygulanarak üyelik ve görevine son verilmiştir.
 
Saygılarımızla,
 
TASSA YÖNETİM KURULU”

TASSA'DAN "DERELİ" AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

Misafir ~ 8 yıl önce
ı have a dream too....fakat bence dream değil artık çok kan kaybettiler...şık hareketler değil bunlar...................

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bir gün bir charter kabin memuru da tassanın başkanı olacaktır!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tabii teknik başkan vekilinin genel sekretere olan öfkesi pek manidar gelmiş bazılarına...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
o kadar özel şirket varken neden başkanlık thy personelinde onur pegasus saga siz nerdesiniz niye başkanlığa oynamıyorsunuz???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000