18 Mart 2010, Perşembe 21:47:25

TASSA DAVETİNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Hava Yolları Kabin Memurları Derneği (TASSA), kabin memurlarının amatör ya da profesyonel yeteneklerini tanıtmak amacıyla, bu akşam Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde çok sayıda davetlinin katılımıyla ‘Uçuşan Renkler’ sergisinin açılışını yaptı.
  • Canım kardeşim herhalde bilerek ve isteyerek yazdım ki senin bu engin ve dingin muhteşem yorumların bitmesin devam etsin istedim.Nede olsa sen bir otoritesin bizi kendinden mahrum bırakma olurmu? memleketin tek tatlısu kurnazı sen değilsin? Atlama öyle herşeye birgün takılı veririsn bir oltaya. Bilmem artık.Bu arada yine yine yeniden HELAL OLSUN SANA TASSAAAAAAAAA. EYLEMLERİNİN DEVAMINI BEKLİYORUZ. LALELI LALELİ KARDEŞİMİZE MALZEME ÇIKSIN OLMAYAN HAYATI AZICIK REKLENSİN.AY GENE BENİ EĞLENDİRDİN LALELİ KARDEŞ
  • TASSA YI KUTLARIM.. 5 YILDIZLI GAZINOLARDA GECE DUZENLEMEKTENSE BU TUR CALISMALAR CAMIANIZA COK DAHA BUYUK PRESTIJ GETIRIR, KATKI SAGLAR DIYE DUSUNUYORUM.. BU ARADA UCUCULAR ARASINDA NIYE CEKEMEZ INSAN SAYISI BU KADAR FAZLA.. YOKSA BANA MI OYLE GELIYOR..
  • okulu olmayan çocuklara umut olup geleceklerine ışık saçtığınız için bu fikiri üreten ve hayata geçiren değerli tassa mensuplarına teşekkürler ayrıca şehit arkadaşlarınızı ebediyen yaşatacak olmanız da takdire değer ve bunun için gecesini gündüzüne katan herkese ve sevgili semracığıma teşekkürler lütfen yorumlarınızı yazarken de adil olun destek olacaksanız destek yok hayırsa da bence susun başarı kösteklenmemeli aksine desteklenmeli (ng)
  • peki bu semra dereli çekememezliği nereye kadar artık alkışlayın sadece.....

Kabin Memurlarının yeteneklerini tanıtmak amacıyla Nişantaşı City’s AMV’deki Toprak Sanat Galerisi’nde birçok ünlü simanın da katılımıyla Uçuşan Renkler sergisi bugün açıldı.

Havayollarında halen çalışmakta olan ve emekli olmuş memurların eserlerinin sanatseverlere sunulacağı sergide; yağlı boya tablo, fotoğraf, ahşap boyama, seramik, heykel, tespih, takı tasarımları gibi pek çok farklı sanat disiplininden yapıtların yanı sıra, geçmişten günümüze hostes kıyafetleri de yerini alıyor.

Haldun Dormen, İzzet Günay, Müjdat Gezen, Hıncal Uluç, Fatih Erkoç gibi birçok ünlü sanatçı da Uçuşan Renkler sergisine destek vermek için Nişantaşı City’s AVM’ye akın etti.

Üç gün süreceği belirtilen Uçuşan Renkler sergisinin bugün 15 bin TL’den fazla satış yaptığı da gelen bilgiler arasında.

Sergiden elde edilecek gelir, 2010-2011 öğretim yılında eğitime açılması planlanan TASSA İlköğretim Okulu’na bağışlanacak.

TASSA İlköğretim Okulu’nun her bir dersliğine uçak kazalarında hayatını kaybeden şehit kabin memurlarının ismi verilirken, okulun içinde de küçük bir havacılık müzesi tasarlandı.

Uçuşan Renkler Sergisi Galeri

TASSA DAVETİNE ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Canım kardeşim herhalde bilerek ve isteyerek yazdım ki senin bu engin ve dingin muhteşem yorumların bitmesin devam etsin istedim.Nede olsa sen bir otoritesin bizi kendinden mahrum bırakma olurmu? memleketin tek tatlısu kurnazı sen değilsin? Atlama öyle herşeye birgün takılı veririsn bir oltaya. Bilmem artık.Bu arada yine yine yeniden HELAL OLSUN SANA TASSAAAAAAAAA. EYLEMLERİNİN DEVAMINI BEKLİYORUZ. LALELI LALELİ KARDEŞİMİZE MALZEME ÇIKSIN OLMAYAN HAYATI AZICIK REKLENSİN.AY GENE BENİ EĞLENDİRDİN LALELİ KARDEŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TASSA YI KUTLARIM.. 5 YILDIZLI GAZINOLARDA GECE DUZENLEMEKTENSE BU TUR CALISMALAR CAMIANIZA COK DAHA BUYUK PRESTIJ GETIRIR, KATKI SAGLAR DIYE DUSUNUYORUM.. BU ARADA UCUCULAR ARASINDA NIYE CEKEMEZ INSAN SAYISI BU KADAR FAZLA.. YOKSA BANA MI OYLE GELIYOR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
okulu olmayan çocuklara umut olup geleceklerine ışık saçtığınız için bu fikiri üreten ve hayata geçiren değerli tassa mensuplarına teşekkürler ayrıca şehit arkadaşlarınızı ebediyen yaşatacak olmanız da takdire değer ve bunun için gecesini gündüzüne katan herkese ve sevgili semracığıma teşekkürler lütfen yorumlarınızı yazarken de adil olun destek olacaksanız destek yok hayırsa da bence susun başarı kösteklenmemeli aksine desteklenmeli (ng)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
peki bu semra dereli çekememezliği nereye kadar artık alkışlayın sadece.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000