30 Temmuz 2015, Perşembe 12:51:07

Tarkim filosuna bir uçak daha katıldı

Türkiye’nin ilk özel uçuş okulu olan Tarkim atılımları ile dikkat çekiyor. İtalya’dan satın alıp filosuna dahil ettiği 2009 yılı üretimli P2006T model çift motorlu Tecnam ile uçak filosunu güçlendirdi
  • bu neyin kafası hacı laaa tarkim kalitedir susulsun !
  • Sayın editör neden yanlı davranıyorsunuz. Kötü yorumlara beğeni fazla geliyor ki ne olursa olsun bugüne kadar hiç görülmemiş şey bu , iyi yorumlar da ise beğeni düşük tutuluyor. Nedeni az çok tahmin ediliyor sanırım.. Hiç etik değil..
  • Tarkim güzel işler yapıyor ve biz öğrencilerini gururlandırıyor.. Tebrikler aşkın bey ve ekibi :)
  • thk ya gitme nereye gidersen git werdikleri sözleri tutamadıklarını biliorum

Türkiye’nin ilk özel uçuş okulu olan Tarkim atılımları ile dikkat çekiyor. İtalya’dan satın alıp filosuna dahil ettiği  2009 yılı üretimli P2006T model çift motorlu Tecnam ile uçak filosunu güçlendirdi.

Tarkim tek motorlu uçak filosunu da güçlendirme ve yenileme yolunda adımlar atmaya başladı. Ağustos ayı içerisinde 1 adet yurt dışından ve 1 adet yurt içinden olmak üzere toplam 2 adet Cessna-172 uçaklarını filosuna dahil edeceğini açıklayan Tarkim, devamının da geleceğini sene içerisinde tek motorlu uçak sayısını 15’e çift motorlu uçak sayısını da 2’ ye çıkaracağını duyurdu.

Tarkim ayrıca 2'si İstanbul Atatürk Havalimanı, 2’si Adana havalimanı olmak üzere 4 adet hangarı ile de havacılıktaki ağırlığını hissettiriyor. Tarkim bünyesindeki diğer şirketi BEEJET (uçuş operasyon ve temsil/gözetim) ile de hizmet sunuyor.
 

Tarkim filosuna bir uçak daha katıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

aircraft technician ~ 3 yıl önce
bu neyin kafası hacı laaa tarkim kalitedir susulsun !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayın.. ~ 3 yıl önce
Sayın editör neden yanlı davranıyorsunuz. Kötü yorumlara beğeni fazla geliyor ki ne olursa olsun bugüne kadar hiç görülmemiş şey bu , iyi yorumlar da ise beğeni düşük tutuluyor. Nedeni az çok tahmin ediliyor sanırım.. Hiç etik değil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öğrenci ~ 3 yıl önce
Tarkim güzel işler yapıyor ve biz öğrencilerini gururlandırıyor.. Tebrikler aşkın bey ve ekibi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tarkim vs tua ~ 3 yıl önce
thk ya gitme nereye gidersen git werdikleri sözleri tutamadıklarını biliorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İphone ~ 3 yıl önce
Birincisi Ankarada ailemiz ve belli duzenimiz var ve mecburen tuaya gitmek zorundayiz, ayrica kendiniz deneyim etmeden yorum yapmayin lutfen kulaktan dolma bilgilerle burda herkes birbirini karaliyor. Tavsiyem yeni kayit olucak arkadasla kimseyi dinlemeyin, orda okuyanlarla konusarak kayit olun. Burdaki bilgilere guvenmeyin. Ayrica tuaya laf atiyosunuz ama diger okullar kurus indirim bile yapmiyo ve gordugunuz muamele hic hos degil paranizla rezil oluyosunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000