26 Kasım 2012, Pazartesi 08:17:27

TALİHSİZ PARAŞÜTÇÜ AĞACA TAKILDI!

Yamaç paraşütü ile atlayış yapan bir kişi, rüzgarın etkisiyle savrularak ağaçlarda asılı kaldı.
  • Öncelikle geçmiş olsun, iğneyi de kendimize şimdi batıralım.hata nerede neden oldu.niçin arkadaşı bilmem ama lisanları var mıdır kim vermiştir sormak gerek Ayrıca atlayış değil yamaç paraşütüyle uçmaya çalışmıştır

Arnavutköy Karaburun Köyü sahilinde yamaç paraşütü ile atlayış yapan bir kişi, rüzgarın etkisiyle savrularak fundalık alanda ağaçlara takıldı. Yaklaşık 200 metreden savrularak düşen vatandaş, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.


Edinilen bilgiye göre Hikmet Güldemir, Karaburun Köyü sahilinden yamaç paraşütü ile atlayış yaptı. Rüzgar, Güldemir’in paraşütünü savurarak fundalık alandaki ağaçlara taktı. Güldemir burada uzun süre mahsur kaldı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine Arnavutköy ve Germe’den itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaklaşık 20 dakika süren kurtarma çalışmalarının ardından Güdemir ağaçtan indirildi. Şahsın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

TALİHSİZ PARAŞÜTÇÜ AĞACA TAKILDI!

Facebook Yorum

Yorumlar

Air ~ 5 yıl önce
Öncelikle geçmiş olsun, iğneyi de kendimize şimdi batıralım.hata nerede neden oldu.niçin arkadaşı bilmem ama lisanları var mıdır kim vermiştir sormak gerek Ayrıca atlayış değil yamaç paraşütüyle uçmaya çalışmıştır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000