20 Ekim 2015, Salı 10:43:00

Taipei hattında THY’ye rakip geliyor

İstanbul-Taipei hattında THY’ye bayrak taşıyıcı bir rakip geliyor. Tayvanlı Eva Air seferlere ne zaman başlıyor?
  • THY'nin codeshare yapmasi suana kadar rotarlardan bikmis Tayvanlilari ikna etmez diye dusunuyorum. EVA AIR yillardan beri bolgenin en onde gelen hava yollarindan, LTBA'da 747 Cargolari gormeye alisiktik artik bunlarin arasina yeni 777'ler katilirsa tadindan yrnmez. Belki havasahasi acisindan bi puruz cikabilir ama onu da buyuk ihtimalle voktan halletmislerdir. Sonuc olarak Tayvanlilarin buyuk bir kismi EVA'ya trabsfer olacaktir fiyat farkina bakmaksizin.
  • Thy hati kapatmak zorunda kalir hep cok pahali ! Taiwan lilar ise thy gecmez hic bir zaman taiwan suanda teknoloji devleriyle yarisiyor taiwanlilar milliyetcidir her zaman taiwan firmasini tercih ederler :) bizim icin ekxtra oldu bu :)
  • Miami açılınca Taipei yine 340 a döner çünkü 777 yeterli sayıda yok. Şu an LJB-LJC miami hattı açılmadan geldikleri için muhtemeldir Taipei 777 bağladılar ancak yakın zamanda değişir gibi duruyor.
  • Hani slot alamıyordu hiç kimse

Türk Hava Yolları’nın bir süre önce başlattığı İstanbul-Taipei hattında yeni bir oyuncu daha boy göstermeye hazırlanıyor. Tayvan’ın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Eva Air, Mart 2016’dan itibaren Taipe-İstanbul hattında uçuşlara başlayacak.

Haftanın dört günü Taipei Taoyuan Havalimanı’ndan İstanbul’a sefer düzenleyecek olan Eva Air, seferlerini tıpkı THY gibi Boeing 777-300ER tipi uçaklarla yapacak. İlk uçuş 5 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Taipei hattında THY’ye rakip geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Bc ~ 3 yıl önce
THY'nin codeshare yapmasi suana kadar rotarlardan bikmis Tayvanlilari ikna etmez diye dusunuyorum. EVA AIR yillardan beri bolgenin en onde gelen hava yollarindan, LTBA'da 747 Cargolari gormeye alisiktik artik bunlarin arasina yeni 777'ler katilirsa tadindan yrnmez. Belki havasahasi acisindan bi puruz cikabilir ama onu da buyuk ihtimalle voktan halletmislerdir. Sonuc olarak Tayvanlilarin buyuk bir kismi EVA'ya trabsfer olacaktir fiyat farkina bakmaksizin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurd mahoo taichung ~ 3 yıl önce
Thy hati kapatmak zorunda kalir hep cok pahali ! Taiwan lilar ise thy gecmez hic bir zaman taiwan suanda teknoloji devleriyle yarisiyor taiwanlilar milliyetcidir her zaman taiwan firmasini tercih ederler :) bizim icin ekxtra oldu bu :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MLM ~ 3 yıl önce
Miami açılınca Taipei yine 340 a döner çünkü 777 yeterli sayıda yok. Şu an LJB-LJC miami hattı açılmadan geldikleri için muhtemeldir Taipei 777 bağladılar ancak yakın zamanda değişir gibi duruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 3 yıl önce
Bu yorumu neye göre yapıyorsun? Taipei 777 olarak kalacak. Yeterli 777de var hatta gelecek yıl Atlanta ve Manilayada 777 olacak
Slot ~ 3 yıl önce
Hani slot alamıyordu hiç kimse

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000