18 Nisan 2018, Çarşamba 14:35:00

Tailwind'in yeni Genel Müdürü Bostan oldu

30 yıla yaklaşan havacılık tecrübesiyle bayrağı Mehmet Bostan devraldı
  • YAKIŞIYOR ...HAYIRLI OLSUN. BAŞARI VE MUTLULUK DOLU UÇUŞLAR DİLİYORUM. ..
  • Badem olmayan profesyonel kişiler özel sektörde, bademler de devlet dairelerinde.
  • onurair sitesinde 24 uçak gözüküyor. ''4 uçak daha ilave edilebilecek ortamı oluşturduk'' derken söyleşide ilave etmiş kafasından sanırım. nasıl olsa ortam oluşturduk diye :)
  • Çok yakıştı. Hayırlı olsun, çin de benim için hastane hastane dolaştığın günü hiç unutmadım. Personeli için canını dişine takanların ulaştığı nokta....

30 yıla yaklaşan havacılık tecrübesiyle bayrağı Mehmet Bostan devraldı.

Türk ve İngiliz ortaklığı olan Tailwind Havayolları’nda 2016 yılından itibaren Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Bostan, şirketin yeni Genel Müdürü oldu. Havacılık sektöründe 30 yıla yakın tecrübeye sahip olan Mehmet Bostan, kuruluşundan beri Tailwind Havayolları’nda farklı pozisyonlarda görev almıştı.

2006 yılında kurulan Türk – İngiliz ortaklığı Tailwind Havayolları’nın yeni Genel Müdürü Mehmet Bostan oldu. Saint Benoit Fransız Erkek Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi ve İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçak Mühendisliği Bölümü’nden mezun Mehmet Bostan, sivil havacılık sektöründe 1990 yılında çalışmaya başlayarak çeşitli kuruluşlarda bakım, kalite ve emniyet yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptı. Kuruluşundan bu yana çeşitli unvanlarla görev aldığı Tailwind Havayolları’nda 2016 yılından beri Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda bulunan Bostan, gerçekleştirilen atama ile şirketin Genel Müdürlük görevine getirildi. İngilizce ve Fransızca bilen Mehmet Bostan evli ve Ali isminde bir erkek çocuk babası.

Tailwind'in yeni Genel Müdürü Bostan oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

ÜNAL ÖZKUL ~ 4 ay önce
YAKIŞIYOR ...HAYIRLI OLSUN. BAŞARI VE MUTLULUK DOLU UÇUŞLAR DİLİYORUM. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Badem ~ 4 ay önce
Badem olmayan profesyonel kişiler özel sektörde, bademler de devlet dairelerinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
air ~ 4 ay önce
onurair sitesinde 24 uçak gözüküyor. ''4 uçak daha ilave edilebilecek ortamı oluşturduk'' derken söyleşide ilave etmiş kafasından sanırım. nasıl olsa ortam oluşturduk diye :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hüseyin KAYA ~ 4 ay önce
Çok yakıştı. Hayırlı olsun, çin de benim için hastane hastane dolaştığın günü hiç unutmadım. Personeli için canını dişine takanların ulaştığı nokta....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000