24 Ekim 2013, Perşembe 11:06:36

TAILWIND 150 BİN BELÇİKALI TAŞIYACAK

Tailwind Havayolları, Thomas Cook Belçika ile işbirliğini sürdürüyor. Taraflar, imzalayacakları anlaşmayla 2014’te Türkiye’ye 150 bin Belçikalı turist getirecek.
  • Kütahya Afyon Uşak hava allamı Zafer e Brüksel seferi olmalı mutlaka uçaklar dolu olacağından Emin’im hayırlı olsun
  • Cabindeki arkadaşlar şartlardan memnun musunuz? Mülakat daveti aldık.
  • Taksi yolundan çıkmadan uçabilirseler iyi şeyler olabilir.
  • BasariLar diLiyorum...Umarim daha iyi olurlar...iyi dileklerimle.

Geçtiğimiz yıl Belçika’dan Türkiye’ye 100 bin yolcu taşıyan Thomas Cook Belçika yöneticileri ve beraberindeki 150 kişilik Neckermann acente grubu Antalya’ya gelerek Tailwind Havayolları ile anlaşmalarını genişletiyor. Tailwind Havayolları’nın Thomas Cook Belçika ile olan işbirliği büyüyerek devam ediyor. 2011 yılında başlayan ve her yıl genişleyerek yenilenen işbirliği Antalya’da imzalanacak olan anlaşmayla 4. yılına giriyor.

Thomas Cook Belçika CEO’su Jan De Keyser ve Tailwind Havayolları Yönetim Kurulu Üyeѕi Halim Aydın tarafından imzalanacak anlaşma ile 2014 yılında Tailwind Havayolları’nın 2 uçağı Brüksel merkezli olarak uçuşlarını gerçekleştirecek. Brüksel’den gerçekleştirilecek uçuşların Türkiye’deki rotaları arasında Antalya, Bodrum, Dalaman, İzmir ve Gazipaşa Havalimanı da var. Ayrıca, Brüksel uçuşları dışında haftanın 3 günü Liege ve Ostend şehirlerinden Antalya’ya, bir günü ise yine Liege’den Bodrum’a seferler düzenlenecek. Tailwind Havayolları ile Thomas Cook Belçika  işbirliğinde hedef bu yıl toplam 150 bin Belçikalı turisti Türkiye'ye getirmek.

NECKERMANN ACENTELERİ ANTALYA’DA

Tailwind Havayolları uçağı ile bugün Antalya’ya gelecek olan Thomas Cook Belçika yetkililerinin yanında Thomas Cook’a ait olan Neckermann’ın 150 kişilik acente grubu da yer alacak.  Antalya’da tatillerini gerçekleştirecek olan acenteler bir yandan yoğun sezonun yorgunluğunu atarken diğer yandan da gelecek sezona hazırlanacak.

TAILWIND 150 BİN BELÇİKALI TAŞIYACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Hacı abe ~ 11 ay önce
Kütahya Afyon Uşak hava allamı Zafer e Brüksel seferi olmalı mutlaka uçaklar dolu olacağından Emin’im hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin crew ~ 4 yıl önce
Cabindeki arkadaşlar şartlardan memnun musunuz? Mülakat daveti aldık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DİKKAT ~ 5 yıl önce
Taksi yolundan çıkmadan uçabilirseler iyi şeyler olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
burak85 ~ 5 yıl önce
komedi :)Bir de pilotları ingilizce bilse fena olmayacak.adamlar heryıl aynı sorular çıkıyor diye aylarca ezber yapıp ingilizce sınavını verip giriyorlar.
Eski F/O ~ 5 yıl önce
BasariLar diLiyorum...Umarim daha iyi olurlar...iyi dileklerimle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000