29 Kasım 2010, Pazartesi 08:01:54

TAHRAN HAVALİMANI'NDA İLGİNÇ İŞARET

İran’ın başkenti Tahran’daki İran Havayolları binasının çatısında, İsrail bayrağında da bulunan Hz. Davud yıldızının çizili olduğu ortaya çıktı.
  • Bu işaret HZ Süleyman'ın mührüdür.Anadolu'da ve İstanbul'da bir çok camiide ve meskende de bulunmaktadır.İslami kaynaklara göre bu mührün olduğu yerlerde cinler ve şeytan kötü emellerini gerçekleştiremezler.Bir tür savunma kalkanı da denilebilir.İsrail bunu siyon yıldızı olarak lanse etmektedir o ayrı konu.
  • Degerli yorumcu arkadasım. Bence siz bir arastırma yapsanız da Selcuklu yıldızı ile Davud un yıldızının gorsel faklılıklarını gorseniz iyi olur derim.
  • Google den baktım şimdi :) Evet resim aynı fakat işin daha vahim yönü bunlar kendi havalımanlarını 31 yıldır hiç havadan görmemişler mi ? Hiç mi çatıya çıkıpda bakım yapmadılar ! Hiç mi damları su akıtmadı :))) O kadar uçak helikopter inip kalkıyor hiç biri mi görmedi bunu ???
  • Hepimiz Müslümanız fakat işte görünen gerçek...İslam ve teknoloji ve medeniyet bir arada olmuyor. Yapamıyoruz...

İran yerel medyasına yansıyan ve İsrail’in Yediot Aharanot Gazetesi tarafından da yayımlanan haberde, Tahran’daki bir havalimanında bulunan binanın, 1979’daki İslam Devrimi’nden önce, Şah Rıza Pehlevi döneminde “İsrailli mühendisler” tarafından yapıldığı bildirildi.

Yıldızın varlığının geçtiğimiz günlerde internet atlası Google Earth sayesinde keşfedildiği belirtilerek, “Devrimden 32 yıl sonra bu Siyonist simgenin hala kaldırılmadığını görmek ilginç” ifadesi kullanıldı.

Haberlerde havalimanının ismi verilmedi. Tahran’da İmam Humeyni ve Mehrabad adlı iki havalimanı var. (Hürriyet)

TAHRAN HAVALİMANI'NDA İLGİNÇ İŞARET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bu işaret HZ Süleyman'ın mührüdür.Anadolu'da ve İstanbul'da bir çok camiide ve meskende de bulunmaktadır.İslami kaynaklara göre bu mührün olduğu yerlerde cinler ve şeytan kötü emellerini gerçekleştiremezler.Bir tür savunma kalkanı da denilebilir.İsrail bunu siyon yıldızı olarak lanse etmektedir o ayrı konu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Degerli yorumcu arkadasım. Bence siz bir arastırma yapsanız da Selcuklu yıldızı ile Davud un yıldızının gorsel faklılıklarını gorseniz iyi olur derim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Google den baktım şimdi :) Evet resim aynı fakat işin daha vahim yönü bunlar kendi havalımanlarını 31 yıldır hiç havadan görmemişler mi ? Hiç mi çatıya çıkıpda bakım yapmadılar ! Hiç mi damları su akıtmadı :))) O kadar uçak helikopter inip kalkıyor hiç biri mi görmedi bunu ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hepimiz Müslümanız fakat işte görünen gerçek...İslam ve teknoloji ve medeniyet bir arada olmuyor. Yapamıyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000