30 Haziran 2009, Salı 16:29:11

TABAN AIR ISPARTA'YA İNDİ

İran merkezli havayolu şirketi Taban Air Isparta uçuşlarına başladı...
  • İran uçağıyla gelen yolcular direk Antalya'ya gidiyor, Isparta ile Havalimanını kullanmaları dışında hiçbir alakası yok olayın... Bakım hangarı da sanırım Ağustos ayında bitmiş olacak...
  • İran'dan Isparta'ya uçuş düzenlenmesinin sebebi ne ola ki? İranlılar Ispartayı çok mu seviyor. Nasıl bir müşteri portföyü var gerçekten merak konusu...
  • Isparta havalimanına açılması planlanan uçak bakım hangarından haberi olan var mı. o bölgeden bir uçak bakım teknisyeni olarak bunu dört gözle bekliyorum.
  • Herkes basladi yine de konusmaya. S7 ve ya eski ismi Sibir Airlines (Sibirya) filosundan Tu-154`leri yakitin cok fazla tuketmesinden dolayi cikardi. Tu-154-M modelleri Avrupa`ya gayet normal olarak ucuyor. Izin verilmeyen Tu-154-B modelleridir. Tu-154-M ozel ses onleyiciler ve kalkis agirliginin azaltmasiyla Avrupa`daki ses gurultusu standartlarina getirilmistir. Eger ki TU-154 kotu bir ucak olsa, Polonya cumhurbaskaninda bi model olmazdi, en azindan.

30 Kasım’daki uçak kazasından sonra uçuşları durdurulan ve hiçbir şirketin uçmadığı Isparta Havalimanı’na Taban Air bugün ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

İran merkezli olan Taban Air'in bugün seferlere başlamasının ardından Kish Air da 10 Temmuz’da Isparta uçuşlarına başlayacak.

Taban Air

İşte İran’dan Isparta’ya yapılacak olan seferlerin listesi:Tablo - Seferler

TABAN AIR ISPARTA'YA İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
İran uçağıyla gelen yolcular direk Antalya'ya gidiyor, Isparta ile Havalimanını kullanmaları dışında hiçbir alakası yok olayın... Bakım hangarı da sanırım Ağustos ayında bitmiş olacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İran'dan Isparta'ya uçuş düzenlenmesinin sebebi ne ola ki? İranlılar Ispartayı çok mu seviyor. Nasıl bir müşteri portföyü var gerçekten merak konusu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Isparta havalimanına açılması planlanan uçak bakım hangarından haberi olan var mı. o bölgeden bir uçak bakım teknisyeni olarak bunu dört gözle bekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Herkes basladi yine de konusmaya. S7 ve ya eski ismi Sibir Airlines (Sibirya) filosundan Tu-154`leri yakitin cok fazla tuketmesinden dolayi cikardi. Tu-154-M modelleri Avrupa`ya gayet normal olarak ucuyor. Izin verilmeyen Tu-154-B modelleridir. Tu-154-M ozel ses onleyiciler ve kalkis agirliginin azaltmasiyla Avrupa`daki ses gurultusu standartlarina getirilmistir. Eger ki TU-154 kotu bir ucak olsa, Polonya cumhurbaskaninda bi model olmazdi, en azindan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000