10 Şubat 2018, Cumartesi 09:41:29

Suriye İsrail uçağını düşürdü

Suriye Hava Savunma sistemi İsrail'e ait uçağı düşürdü. Uçak, İsrail'in kuzeyine düştü.
  • Israil her firsatta vurulmalidir. Eee ne oldu anerikalilar o kadar manevra egitimi vermisti bunlari yapamadilar mi manevra ucuslarini hahahyt
  • kafir israil ve p.....
  • Kopekler yesinler birbirini
  • O kadar sehit haberinden sonra, bu haber yurek isitti.yahudulerin maksati turkiye, fakat asla ve asla yenilmeyecegiz, Allahin izinile,askerimizin ve milletimizin gucunu kimse yenemez,bunu avrupa ve bati cok iyi bilir.Allahim Sen su israilin belasini ver.

Suriye Hava Savunma sistemi İsrail'e ait uçağı düşürdü. Uçak, İsrail'in kuzeyine düştü.

Suriye devlet televizyonunun haberine göre İsrail uçakları bu sabah bir askeri üssü vurmak üzere Suriye hava sahasına girdi. Haberde Suriye hava savunma sistemlerinin bir İsrail uçağını düşürdüğü iddia edildi.

Reuters'ın ismini açıklamadığı bir Suriye hükümet yetkilisi de "İsrail düşman unsuru şafakta ülkemizin iç kesimlerindeki askeri üslerden birine karşı yeni bir saldırganlık sergiledi. Hava savunma sistemlerimiz buna karşı çıktı ve birden fazla uçağı vurduk" diye konuştu.

İsrail ordusu doğruladı

İsrail ordusu bir F-16 savaş jetinin Suriye'de "İran'a ait üsleri" vururken hava savunma sistemleri tarafından düşürüldüğünü doğruladı.

İsrail'in yaptığı açıklamada, Suriye'de hedef alınan üslerin, İran'ın İsrail içlerine gönderdiği insansız hava araçlarının kalktığı noktalar olduğu bildirildi. İsrail ordusunun Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre pilotun durumu iyi.

Suriye İsrail uçağını düşürdü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Aferin ~ 12 gün önce
Israil her firsatta vurulmalidir. Eee ne oldu anerikalilar o kadar manevra egitimi vermisti bunlari yapamadilar mi manevra ucuslarini hahahyt

Yanıtla

Kalan karakter 1000
x ~ 12 gün önce
kafir israil ve p.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yesinler ~ 13 gün önce
Kopekler yesinler birbirini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 13 gün önce
O kadar sehit haberinden sonra, bu haber yurek isitti.yahudulerin maksati turkiye, fakat asla ve asla yenilmeyecegiz, Allahin izinile,askerimizin ve milletimizin gucunu kimse yenemez,bunu avrupa ve bati cok iyi bilir.Allahim Sen su israilin belasini ver.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000