30 Mayıs 2017, Salı 09:51:09

SunExpress "doğu açılımı" yapacak

Avrupa'dan Türkiye'ye gelen her beş turistten birini getiren SunExpress, Antalya başta olmak üzere, İzmir ve Anadolu şehirlerine olan uçuş kapasitesini yüzde 20'nin üzerinde artırdı.
  • SunExpress türk yolcular sayesinde ayakta. Kahramanmaraş-İzmir bekliyoruz. Almanların Lufthansa dışında başarısız olduğu ortada Germanwings/Eurowings Air Berlin vs. Low cost şirketler ayakta zor duruyor batmaları an meselesi.
  • tamam iyi firma güzel firma...hizmet filan da guzel ama yeni ucaklar gelsede filo hala eski....avrupanin en yeni filolarindan biri olsa nolacak...bu abi heralde hic sunexpressle ucmamis...heleki Antalya ankara arasi Anadolu jet gözüküp sunexpress tarafından icra edilen uçaklarda,,,uçak cok eski, hani elektronik hic bir eğlence sistemi olmamasini geçtim bare dizimizi koycak yer olsaydı...fiks sabit pozisyonda gram hareket edemeden kup seklinde gidiyoruz
  • Sunex Turkiyenin gururi tebrikler
  • izmir -roma ,milano ve izmir barselona,madrid bekliyoruz 4 gözle

Avrupa'dan Türkiye'ye gelen her beş turistten birini getiren SunExpress, Antalya başta olmak üzere, İzmir ve Anadolu şehirlerine olan uçuş kapasitesini yüzde 20'nin üzerinde artırdı. SunExpress CEO'su Jens Bischof, "Sektör oyuncuları Türkiye'ye yönelik yürütülen algı çalışmasını kırmak için çalışıyor. Biz de ulaştırma sektöründeki en güçlü oyunculardan biri olarak buna destek veriyoruz. Rakiplerimizin büyük çoğunluğu Türkiye uçuşlarında kapasitelerini daralttı. Biz de cevabımızı kapasitemizi artırarak verdik. Türkiye bizim evimiz. Bu zorlu süreci el birliğiyle aşacağız" dedi. Avrupa'daki taleplerin İspanya, Yunanistan, Bulgaristan gibi ülkelere yöneltildiğini anlatan Bischof, "Ancak o ülkelerdeki hizmet kalitesi Türkiye ile rekabet edecek güçte değil. Aynı zamanda çok pahalı. Bunu gören Avrupalılar'ın ilgisi yine Türkiye'ye kaymaya başladı. Son dönemde taleplerde ciddi bir hareketlilik var. Son dakika satışlarıyla birlikte 2016 rakamlarını yakalarız" diye konuştu.

DOĞU'YA AÇILIYOR

SunExpress'in 'Doğu'ya açılma' projesinin startını verdiklerini anlatan Bischof, bu kapsamda Hindistan, Rusya, Gürcistan, İran ve Lübnan pazarları için çalışma başlattıklarını aktardı.

Antalya'dan da Moskova, Tiran, Üsküp, Tiflis, Budapeşte gibi destinasyonlara uçmayı planladıklarını vurgulayan Bischof, "2018'de uçuşları başlatmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı. Antalya'dan Tahran'a, İzmir'den Beyrut'a olan uçuşların yoğun talep gördüğünü belirten Bischof, bu noktalarda uçuşları ikiye katlayacaklarını dile getirdi.

2014'te 4 milyar 750 milyon dolar değerinde 50 adet Boeing 737-800 NG ve MAX uçağı siparişi verdiklerini hatırlatan Bischof, şunları anlattı: "18 uçağı teslim aldık. 2023'e kadar bütün uçaklarımızı teslim almayı planlıyoruz. Avrupa'nın en genç filosuna sahip firmalardan biriyiz. Şu anda filomuzda 70 uçak var. Uçaklarımızı teslim aldıkça kiraladıklarımızı filomuzdan çıkarıyoruz."

5 BİN ALMAN ACENTEYLE GÖRÜŞTÜ

Bu yılın başından itibaren Almanya'da 5 binin üzerinde tur operatörü ve acenteyle görüştüklerini anlatan Bischof, "Onlara Türkiye'yi anlatıyor, satmaları için çalışıyoruz. Görüşmelerimizi sürdüreceğz" dedi. Türk turizmine talebi artırmak ve misafirlerin seyahatlerini kişiselleştirmek için dijitalleşme girişimi başlattıklarını aktaran Bischof, artık uçak biletinin yanı sıra, yolcuların sunexpress. com üzerinden istediği şekilde tatilini ayarlayabilecekleri bilgisini verdi.

SunExpress "doğu açılımı" yapacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

K.maraşlı ~ 1 yıl önce
SunExpress türk yolcular sayesinde ayakta. Kahramanmaraş-İzmir bekliyoruz. Almanların Lufthansa dışında başarısız olduğu ortada Germanwings/Eurowings Air Berlin vs. Low cost şirketler ayakta zor duruyor batmaları an meselesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yapma dostum ~ 1 yıl önce
tamam iyi firma güzel firma...hizmet filan da guzel ama yeni ucaklar gelsede filo hala eski....avrupanin en yeni filolarindan biri olsa nolacak...bu abi heralde hic sunexpressle ucmamis...heleki Antalya ankara arasi Anadolu jet gözüküp sunexpress tarafından icra edilen uçaklarda,,,uçak cok eski, hani elektronik hic bir eğlence sistemi olmamasini geçtim bare dizimizi koycak yer olsaydı...fiks sabit pozisyonda gram hareket edemeden kup seklinde gidiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Panpa ~ 1 yıl önce
Onu thy'ye söyle uçaklar anadolujet uçakları;)
Yolcu ~ 1 yıl önce
Sunex Turkiyenin gururi tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sunexpress ~ 1 yıl önce
izmir -roma ,milano ve izmir barselona,madrid bekliyoruz 4 gözle

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000