26 Haziran 2012, Salı 08:16:21

SKY'DAN ANLAMLI PLAKET

Sky Airlines Yer İşletme Müdürü Afitap Çağlar havacılık sektöründe 20. , Sky Airlines’da ise 10. yılını kutladı. SKY Airlines'ın Teknik Binası'nda 20 Haziran’da gerçekleşen törende Çağlar’a SKY Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü tarafından 20. Yıl plaketi verildi.
  • Sert duruşunun altında Gerektiğinde Anne,Abla,Kardeş,Arkadaş olabilen,Kahkahalarıyla etrafına Pozitif enerji dağıtan Sayın Müdürem Başarılı Nice Yıllar Diliyorum.Allah Şirketinin ve Senin Yolunu Açık Eylesin.
  • Sevgi dolu yüreğinizle yer aldığınız her projede birçok güzellik getirdiniz ve binlerce renk kattınız yaşantımıza. Yaşam boyu nice başarılara imza atmanız ve daha nice başarılarınızı birlikte paylaşmak ve kutlamak dileğiyle... Her daim gülen gözleriniz parıldasın, başarılarnız ömür boyu yakanızı bırakmasın.. Baki dostlarınız Sevgi-Mustafa KAYALI...
  • SKY Airlines sizin gibi bir çalışma arkadaşı olduğu için çok şanslı,başarılarınızın devamını diliyorum.selam ve saygılarımla. Zeki KOÇAK Unifree/İAHL
  • Canım benim..Sen harika bir çalışma arkadaşıydın..Kabin Hizmetleri ve Yer İşletme departmanlarının sistematik çalışılabilirliğini göstermiştin ve desteğini benden hiç esirgememiştin..20.seneni tebrik eder,bir 20 sene daha havacılık sektöründe karşılaşmayı dilerim..Sevgiler..

Avrupa’nın en iyi charter şirketi Sky Airlines’ın  Yer İşletme Müdürü Afitap Çağlar havacılık sektöründe 20. yılını tamamlamanın mutluluğunu çalışma arkadaşlarıyla birlikte kutladı.

SKY Airlines'ın Teknik Binası'nda 20 Haziran’da gerçekleşen törende sektörde 20 yıl boyunca yanında olan dostları ve Sky Airlines personeli Çağları'ı yalnız bırakmadı. 

Duygulu anların yaşandığı kutlamada, SKY Airlines Genel Müdürü Tahir Görgülü'nün elinden 20. Yıl plaketini alan Çağlar, bu zamana kadar hep yanında olan dostlarına ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, bu sektörde 20 yılı tamamlamanın kendisi için büyük gurur kaynağı sağladığını söyledi. 

SKY'DAN ANLAMLI PLAKET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Şule KÖK ~ 6 yıl önce
Sert duruşunun altında Gerektiğinde Anne,Abla,Kardeş,Arkadaş olabilen,Kahkahalarıyla etrafına Pozitif enerji dağıtan Sayın Müdürem Başarılı Nice Yıllar Diliyorum.Allah Şirketinin ve Senin Yolunu Açık Eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SEVGİ KAYALI ~ 6 yıl önce
Sevgi dolu yüreğinizle yer aldığınız her projede birçok güzellik getirdiniz ve binlerce renk kattınız yaşantımıza. Yaşam boyu nice başarılara imza atmanız ve daha nice başarılarınızı birlikte paylaşmak ve kutlamak dileğiyle... Her daim gülen gözleriniz parıldasın, başarılarnız ömür boyu yakanızı bırakmasın.. Baki dostlarınız Sevgi-Mustafa KAYALI...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeki KOÇAK ~ 6 yıl önce
SKY Airlines sizin gibi bir çalışma arkadaşı olduğu için çok şanslı,başarılarınızın devamını diliyorum.selam ve saygılarımla. Zeki KOÇAK Unifree/İAHL

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beyza ~ 6 yıl önce
Canım benim..Sen harika bir çalışma arkadaşıydın..Kabin Hizmetleri ve Yer İşletme departmanlarının sistematik çalışılabilirliğini göstermiştin ve desteğini benden hiç esirgememiştin..20.seneni tebrik eder,bir 20 sene daha havacılık sektöründe karşılaşmayı dilerim..Sevgiler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000