10 Ekim 2011, Pazartesi 15:10:44

SKY'DAN AÇIKLAMA GELDİ...

SKY Havayolları bugün yaşanan lastik patlaması olayıyla ilgili açıklama yaptı...
  • isterse her gün uçak düşsün.kaza kırım adamına,şirketine göre muamele yapar.her sene uçağı düşen uçuş okuluna ne yapıldı.hiç.ama denetlemelerde bir bulgudan başkalarını durduran,bunları bir gün durdurmaz.neden.kimbilir???arasan neler çıkar.bu dünyada kurtarıyor ama öbür tarafta bunları kim kurtaracak bakalım.
  • ben sana bilmem neyin sağlık yönergesinden bahsetmiyorum...ben kurulan kumpastan bahsediyorum...tabi işine gelmeyince sende anlamamazlıktan gel bakalım...merak etme herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor artık...sen rahat uyu yeter
  • Senin Hv.K.K.lığı Sağlık Yönergesi ile Sivil Havacılık Sağlık Yönergesi arasındaki farklar hakkında bilgin yok galiba. Uçaklar arasında pilot performansı bakımından uçurum var. Savaş uçağı 9 G çeker, 3200 km hızla gider, 100.000 feete çıkar. Sivil uçaklar 2 G, 850 Km., 39.000 feet. Sen demirle pamuğu karşılaştırıyorsun. Kendini vatansever görmen güzel belki ama başkalarını vatan haini gibi nitelendirmen kanunen: YASAKTIR, dinen: GÜNAHTIR. ahlaken: AYIPTIR. Otur kendine aynada bir bak. İğrenmiyorsan bu tür yorumlarına devam et.
  • arkadaşım o işler tsk dan ayrılmak ve line a geçmek için kurulmuş bir tezgah...aylarca belim,boynum ağrıyor diye numara yapıp line a gidince allah tarafından hemen iyileşiveren birçok kahraman pilot var :))...asıl suçlu bunlara çanak tutanlar ve bunları sivil havacılığa kabul eden mantıkta....sorsan hepside süper vatansever ama nerdeeeeee
SKY Havayolları:

Kamuoyuna Açıklama:
 
Sky Havayolları’nın, Baden Baden – Antalya seferini gerçekleştiren ZY8756 sefer sayılı uçağının, olumsuz hava koşulları nedeniyle Antalya Havaalanına inişi müteakip sağ arka tekerleği patlamıştır. 
 
Kaptan pilot uçağı, Antalya Havaalanı pisti içinde tutmayı başarmış, 156 yolcumuzu güvenli bir şekilde tahliye etmiştir. 
 
Tüm yolcularımıza geçmiş olsun dileklerimizle, kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,
Sky Airlines Kurumsal İletişim
SKY'DAN AÇIKLAMA GELDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Misafir ~ 7 yıl önce
isterse her gün uçak düşsün.kaza kırım adamına,şirketine göre muamele yapar.her sene uçağı düşen uçuş okuluna ne yapıldı.hiç.ama denetlemelerde bir bulgudan başkalarını durduran,bunları bir gün durdurmaz.neden.kimbilir???arasan neler çıkar.bu dünyada kurtarıyor ama öbür tarafta bunları kim kurtaracak bakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben sana bilmem neyin sağlık yönergesinden bahsetmiyorum...ben kurulan kumpastan bahsediyorum...tabi işine gelmeyince sende anlamamazlıktan gel bakalım...merak etme herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor artık...sen rahat uyu yeter

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Senin Hv.K.K.lığı Sağlık Yönergesi ile Sivil Havacılık Sağlık Yönergesi arasındaki farklar hakkında bilgin yok galiba. Uçaklar arasında pilot performansı bakımından uçurum var. Savaş uçağı 9 G çeker, 3200 km hızla gider, 100.000 feete çıkar. Sivil uçaklar 2 G, 850 Km., 39.000 feet. Sen demirle pamuğu karşılaştırıyorsun. Kendini vatansever görmen güzel belki ama başkalarını vatan haini gibi nitelendirmen kanunen: YASAKTIR, dinen: GÜNAHTIR. ahlaken: AYIPTIR. Otur kendine aynada bir bak. İğrenmiyorsan bu tür yorumlarına devam et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşım o işler tsk dan ayrılmak ve line a geçmek için kurulmuş bir tezgah...aylarca belim,boynum ağrıyor diye numara yapıp line a gidince allah tarafından hemen iyileşiveren birçok kahraman pilot var :))...asıl suçlu bunlara çanak tutanlar ve bunları sivil havacılığa kabul eden mantıkta....sorsan hepside süper vatansever ama nerdeeeeee

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000