24 Haziran 2011, Cuma 12:05:33

SKY AIRLINES'TAN BİR İLK!

Sky Airlines, Kuveyt’e tarifeli ilk seferini gerçekleştirdi...
  • Gayır Abi seni seviyoruz.izindeyiz....
  • Dalaman Esenboğa hattında da dolmayan uçağı hiçbir müdahale etmeden doğru düzgün reklam yapmadan iptal eden SKY havayolları birdaha düşünseniz keşke.
  • vefakar uçak teknisyeni mehmet gayır'a selamlar..
  • KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETINE YAPTIGNIZ SEFERLERI DE HER GUNE CIKARSANIZ BENCE COK DAHA GUZEL OLACAK
Kuveyt’ten Antalya’ya gelen ZY 4126 sefer sayılı ilk uçak için Antalya havaalanında bir karşılama töreni yapıldı. Sky Airlines’ın dün başlattığı Kuveyt-Antalya seferleri haftanın iki günü; pazartesi ve perşembe karşılıklı olarak yapılacak.
 
“Avrupa’nın En İyi Charter Şirketi” seçilen ve Türkiye’de tarifeli iç hat uçuşları başlatarak  5,5 ayda 350 bin yolcuyu gideceklerin noktaya ulaştıran Sky Airlines, artık Ortadoğu’ya da tarifeli olarak uçmaya başladı. Dün ilk kez Kuveyt’in aynı ismi taşıyan başkenti Kuveyt’ten Antalya’ya gerçekleştiren seferin ardından Antalya havaalanında bir karşılama töreni düzenlendi. Kuveyt’e tarifeli uçuş düzenleyen ilk özel Türk havayolu olan Sky Airlines, Kuveyt-Antalya seferlerini pazartesi ve perşembe günleri karşılıklı olarak gerçekleştirecek.  
 
Sky Airlines Ticaret Müdürü Sevilay Tatlıcı, düzenlenen törende yaptığı konuşmada, “Kuveyt, potansiyeli olan zengin bir ülke. Kuveytliler’in Antalya’ya yoğun ilgi gösterdiğini gördük ve bu ülkeyle Antalya arasına direkt uçuş düzenleme kararı aldık. Bu uçuşlarla birlikte ülkemize gelen Kuveytliler’in Türk turizmine artan oranda katkıda bulunacağına inanıyoruz” dedi. 
 
Sky Airlines dünyada büyümeye devam edecek

Tatlıcı, dış hatlarda charter dışında, tarifeli seferlerle de büyümeye devam edeceklerini belirtti. Tatlıcı, “İlerleyen dönemlerdeki hedefimiz İstanbul başta olmak üzere birkaç farklı destinasyondan tarifeli dış hat uçuşları gerçekleştirmektir. Bu amaçla öncelikle, Avrupa’da farklı destinasyonlara tarifeli uçuş düzenleyeceğiz” dedi.
 
 
 
SKY AIRLINES'TAN BİR İLK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Gayır Abi seni seviyoruz.izindeyiz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dalaman Esenboğa hattında da dolmayan uçağı hiçbir müdahale etmeden doğru düzgün reklam yapmadan iptal eden SKY havayolları birdaha düşünseniz keşke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
vefakar uçak teknisyeni mehmet gayır'a selamlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KUZEY KIBRIS TURK CUMHURIYETINE YAPTIGNIZ SEFERLERI DE HER GUNE CIKARSANIZ BENCE COK DAHA GUZEL OLACAK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000