15 Temmuz 2015, Çarşamba 11:27:09

Sırra kadem bastılar

Havacılık sektöründe kısa bir dönem heyecan yaratan ve hatta “MNG Havayolları’nı da alıyor” dedikoduları ile adından söz ettiren Batu Havayolları ve yöneticileri adeta ortadan kayboldular. Şirketin varlığına dair hiçbir delil yok. İşte Batu Havayolları hayalinin detayları.
  • Mustafa koca ben devletim diye ortaya çıkıp esse yi ve onca mağdurları batu holding a.ş ye (ki adı bile yalan ve algı olan ) yönlendirerek herkese şantaj baskı algı yaparak bu sürece kadar geldiler algı yapan mustafa koca dosya yapıp sözde herkesi içeri attıracağını iddia eden mehmet kahraman borçları ödeyeceğini söyleyen veli Uğur çabuk 9 bin tl lik kredi kartın takipte önce onu öde 500 milyonluk borcu ödeyecek olan firmanın 5 kira kredisi yok bankalarda yapıcak çok şey varda zamanı gelince yazılır
  • Batu holding 2017 esse yi yapılandırılması ile ilgileniyor istanbul da faaliyet surduruyor
  • Yukarıda ismi geçen yorumcu sayın Cenk Saysel bey. Çalışanların emek paralarını yemediler derken 3,4 ay boyunca kimsenin maaşı odenmedi ssk'sı işlenmedi (kanuna aykırı) Hatta bulundukları ofisin kirasını odemedikleri için kovularak ofislerini boşalttılar. Bunu yapan tüm yöneticilerin isimleri belli. Neyse siz kimin gazı ile yorum yapıyorsunuz bilemem ama pek doğru temellere dayanarak konuşmuyorsunuz.
  • Havacılık gurusu gördün mü uzaklaşacaksın.

Havacılık sektöründe kısa bir dönem heyecan yaratan ve hatta “MNG Havayolları’nı da alıyor” dedikoduları ile adından söz ettiren Batu Havayolları ve yöneticileri adeta ortadan kayboldular. Şirketin varlığına dair hiçbir delil yok. 

Batu Havayolları adı ile kurulup kargo taşımacılığı yapacaklarına dair açıklamalarla gündeme gelen şirketin yerinde yeller esiyor. Daha Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne bile şirket kuruluşu yapmadan bir dolu asparagas haber yaptıran şirket yetkilileri, ortaya attıkları iddialarla gündem yaratmayı başarırken aynı başarıyı realitede gösteremediler.

Batu Airlines olarak kurulacağı iddia edilen şirketin izine dahi rastlanamıyor. Boeing 747 tipi uçaklarla operasyon yapma vaadi ve bu uçakların tamamen THY tarafından kiralanarak uçacaklarına dair fısıltı haberlerle piyasaya girmeye çalışan Batu Havayolları, bir takım çevreleri de kullanarak algı haberleri üretti. Bu haberlerden biri de MNG Havayolları’nı almak olarak servis edildi. Hatta şirketin sahibi Mehmet Nazif Günal ile MNG Jet’e ait hangarın pazarlığını bile yapan şirket yetkililerinin tüm söylemleri boşa çıktı.

Batu Havayolları merkezi ve Batu Holding’e ait hiçbir iletişim kanalına ulaşılamazken, Batu Havayolları’na ait web sitesi de kapatıldı.

©Airporthaber.com

Sırra kadem bastılar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Gerçeğin peşinde ~ 1 yıl önce
Mustafa koca ben devletim diye ortaya çıkıp esse yi ve onca mağdurları batu holding a.ş ye (ki adı bile yalan ve algı olan ) yönlendirerek herkese şantaj baskı algı yaparak bu sürece kadar geldiler algı yapan mustafa koca dosya yapıp sözde herkesi içeri attıracağını iddia eden mehmet kahraman borçları ödeyeceğini söyleyen veli Uğur çabuk 9 bin tl lik kredi kartın takipte önce onu öde 500 milyonluk borcu ödeyecek olan firmanın 5 kira kredisi yok bankalarda yapıcak çok şey varda zamanı gelince yazılır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sena ~ 1 yıl önce
Batu holding 2017 esse yi yapılandırılması ile ilgileniyor istanbul da faaliyet surduruyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cenk Saysel ~ 3 yıl önce
Yukarıda ismi geçen yorumcu sayın Cenk Saysel bey. Çalışanların emek paralarını yemediler derken 3,4 ay boyunca kimsenin maaşı odenmedi ssk'sı işlenmedi (kanuna aykırı) Hatta bulundukları ofisin kirasını odemedikleri için kovularak ofislerini boşalttılar. Bunu yapan tüm yöneticilerin isimleri belli. Neyse siz kimin gazı ile yorum yapıyorsunuz bilemem ama pek doğru temellere dayanarak konuşmuyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Guru ~ 3 yıl önce
Havacılık gurusu gördün mü uzaklaşacaksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000