06 Eylül 2015, Pazar 03:55:37

Şırnak'ta uçak seferleri durduruldu

Sokağa çıkma yasağı uygulanan Cizre ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca kazılan hendeklerin kapatılması ve kurulan barikatların kaldırılması için operasyon düzenleniyor.
  • Yapımı için harcanan paranın bana düşen kısmı haram zıkkım olsun
  • açıldıktan sonra asker sivil memur harici bilet satışı yapmayın o meydana bu kürtler iyilikten anlamaz .
  • Lütfen herkes doğru düzgün sandıga gitsin
  • Ne emekler harcandı güneydoğuya, doğuya.. Ne de güzeldi barışta, gidiyor görüyorduk.. Allah; hayali kurulamazken barışı gerçeğe dönüştüren, herşeye göğsünü geren Sayın Cumhurbaşkanından razı olsun. Hizmetten anlamayan hainler, nankörler sebebiyle orada çalışan görevli birsürü insan da mağdur oluyor.. Allah bu terör ve destekçisi yalancı hadepenin belasını verecek inş..

Sokağa çıkma yasağı uygulanan Cizre ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca kazılan hendeklerin kapatılması ve kurulan barikatların kaldırılması için operasyon düzenleniyor.

Valilikçe dün 20.00'den itibaren sokağa çıkma yasağı uygulanan ilçede, güvenlik güçlerinin mahalleye girişini engellemek isteyen terör örgütü mensuplarına yönelik operasyon yapılıyor.

Hendekleri kapatmak, barikatları kaldırmak isteyen güvenlik güçlerine uzun namlulu silahlarla saldıran terör örgütü mensuplarına karşılık verilmesi üzerine ilçede yer yer çatışma yaşanıyor.

İlçede güvenlik güçlerince özellikle Nur, Yafes ile Cudi mahallelerindeki hendeklerin kapatılması sırasında tuzaklanmış patlayıcı ihtimaline karşı geniş güvenlik önlemi alınıyor.

Bu arada, Şerafettin Elçi Havalimanında çalışan birçok personelin ilçede ikamet etmesi sebebiyle, bugün uçak seferlerinin iptal edildiği belirtildi.

Sokağa çıkma yasağı nedeniyle ilçeye giriş ve çıkışlar kapatılırken, İpekyolu'nu kullanan araçların geçişi kontrollü şekilde sağlanıyor.

Şırnak'ta uçak seferleri durduruldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

HARAM ~ 3 yıl önce
Yapımı için harcanan paranın bana düşen kısmı haram zıkkım olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mert meriç ~ 3 yıl önce
açıldıktan sonra asker sivil memur harici bilet satışı yapmayın o meydana bu kürtler iyilikten anlamaz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Lütfen herkes doğru düzgün sandıga gitsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
allah memleketimize huzur getirsin inş ~ 3 yıl önce
Ne emekler harcandı güneydoğuya, doğuya.. Ne de güzeldi barışta, gidiyor görüyorduk.. Allah; hayali kurulamazken barışı gerçeğe dönüştüren, herşeye göğsünü geren Sayın Cumhurbaşkanından razı olsun. Hizmetten anlamayan hainler, nankörler sebebiyle orada çalışan görevli birsürü insan da mağdur oluyor.. Allah bu terör ve destekçisi yalancı hadepenin belasını verecek inş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Re ~ 3 yıl önce
Teror destekcisi benim icin cozum sureci ayagina bolgede pkk ya alan ve zaman yaniyanlardir
kim ~ 3 yıl önce
demek ki neymiş, barış süreci denilen ihanet süreci bir pazarlık süreciymiş; demek barış yokmuş, analar ağlamasın, açılım, saçılım, demokrasi hikayeymiş. demek ki neymiş, terör örgütü ile müzakere edilmez, mücadele edilirmiş; neymiş, silah bırakmayan terör örgütü yasal muhatap alınmazmıi neymiş, terör örgütüne övgüler düzülüp algı yönetimi yaratılmazmış, teörö örgütü düşman değil demekle iş bitmiyormuş, değil mi. sayın öcalan deyip pkk bayrağına övgüler düzen, pkk önümüzü açıyor diyenler, biz de öcalan gibi düşünüyoruz diyen, biji serok lakaplı olanlar kim... hainler kim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000